• Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
05.09.2020.
17:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena30Nikšić>
05.09.2020.
17:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion01Zabjelo>
06.09.2020.
12:00
DG arenaAdria11Bratstvo>
06.09.2020.
15:00
Tuško poljeDečić02Karioke>
06.09.2020.
16:00
DG arenaOFK Mladost DG60Olympico>
06.09.2020.
16:00
Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić''Polet Stars60OFK Spuž>
2. koloIzvještaj
12.09.2020.
12:00
Stadion TrešnjicaOlympico06Crvena stijena>
13.09.2020.
16:30
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke02OFK Mladost DG>
13.09.2020.
17:00
Stadion FK BratstvoBratstvo02Dečić>
13.09.2020.
17:00
Stadion FK ZoraOFK Spuž15Adria>
13.09.2020.
17:00
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić30Ilarion>
14.09.2020.
11:00
Stadion FK KomRibnica211Polet Stars>
3. koloIzvještaj
19.09.2020.
16:45
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena30Karioke>
19.09.2020.
17:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion70Olympico>
20.09.2020.
15:00
DG arenaAdria61Ribnica>
20.09.2020.
16:30
Stadion FK ZabjeloZabjelo40Nikšić>
21.09.2020.
16:00
DG arenaOFK Mladost DG20Bratstvo>
21.09.2020.
17:00
Tuško poljeDečić41OFK Spuž>
4. koloIzvještaj
26.09.2020.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostRibnica32Dečić>
26.09.2020.
15:00
Pomoćni teren FK SutjeskaPolet Stars01Adria>
26.09.2020.
16:30
Stadion FK BratstvoBratstvo10Crvena stijena>
27.09.2020.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke13Ilarion>
28.09.2020.
16:00
Stadion FK "Drezga"OFK Spuž13OFK Mladost DG>
28.09.2020.
16:30
Stadion FK BratstvoOlympico25Zabjelo>
5. koloIzvještaj
03.10.2020.
14:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion11Bratstvo>
03.10.2020.
15:30
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena21OFK Spuž>
04.10.2020.
15:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo31Karioke>
04.10.2020.
15:00
DG arenaOFK Mladost DG10Ribnica>
04.10.2020.
15:30
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić51Olympico>
05.10.2020.
15:30
Tuško poljeDečić20Polet Stars>
6. koloIzvještaj
11.10.2020.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke13Nikšić>
11.10.2020.
14:00
Pomoćni teren FK SutjeskaPolet Stars04OFK Mladost DG>
11.10.2020.
15:30
Stadion FK BratstvoBratstvo12Zabjelo>
11.10.2020.
16:00
Stadion FK "Drezga"OFK Spuž35Ilarion>
11.10.2020.
16:00
Pomoćni teren FK BudućnostRibnica03Crvena stijena>
11.10.2020.
20:00
DG arenaAdria34Dečić>
7. koloIzvještaj
17.10.2020.
15:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion20Ribnica>
17.10.2020.
15:30
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena20Polet Stars>
17.10.2020.
15:30
Stadion TrešnjicaOlympico15Karioke>
18.10.2020.
15:30
Pomoćni teren FK SutjeskaNikšić32Bratstvo>
19.10.2020.
15:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo00OFK Spuž>
06.12.2020.
10:00
DG arenaOFK Mladost DG20Adria>
8. koloIzvještaj
24.10.2020.
15:30
Stadion FK BratstvoBratstvo97Olympico>
24.10.2020.
20:00
DG arenaAdria12Crvena stijena>
25.10.2020.
14:00
Pomoćni teren FK SutjeskaPolet Stars14Ilarion>
26.10.2020.
14:00
Tuško poljeDečić24OFK Mladost DG>
26.10.2020.
14:00
Stadion OFK "Nikšić"OFK Spuž23Nikšić>
24.02.2021.
15:30
Stadion Crvene StijeneRibnica02Zabjelo>
9. koloIzvještaj
31.10.2020.
14:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena01Dečić>
31.10.2020.
14:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion02Adria>
31.10.2020.
18:30
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke30Bratstvo>
01.11.2020.
12:00
Stadion Crvene StijeneZabjelo40Polet Stars>
01.11.2020.
12:00
Stadion FK KomOlympico17OFK Spuž>
01.11.2020.
14:00
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić41Ribnica>
10. koloIzvještaj
07.11.2020.
12:00
Stadion Crvene StijeneOFK Spuž00Karioke>
08.11.2020.
09:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars25Nikšić>
08.11.2020.
10:00
DG arenaAdria11Zabjelo>
08.11.2020.
12:00
Stadion Crvene StijeneRibnica72Olympico>
09.11.2020.
14:00
Tuško poljeDečić61Ilarion>
09.11.2020.
14:00
DG arenaOFK Mladost DG50Crvena stijena>
11. koloIzvještaj
14.11.2020.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke11Ribnica>
15.11.2020.
12:00
Stadion Crvene StijeneZabjelo20Dečić>
15.11.2020.
13:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion04OFK Mladost DG>
15.11.2020.
13:30
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić00Adria>
17.11.2020.
14:00
DG arenaBratstvo10OFK Spuž>
24.11.2020.
16:00
Stadion FK KomOlympico110Polet Stars>
12. koloIzvještaj
21.11.2020.
17:00
DG arenaAdria161Olympico>
22.11.2020.
10:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars40Karioke>
25.11.2020.
14:00
Stadion FK BratstvoRibnica--Bratstvo>
22.11.2020.
13:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena10Ilarion>
22.11.2020.
16:30
DG arenaOFK Mladost DG10Zabjelo>
23.11.2020.
Tuško poljeDečić03Nikšić>
13. koloIzvještaj
11.11.2020.
14:00
Stadion Crvene StijeneOFK Spuž40Ribnica>
28.11.2020.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke26Adria>
29.11.2020.
13:00
Stadion FK BratstvoBratstvo24Polet Stars>
29.11.2020.
13:00
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić02OFK Mladost DG>
29.11.2020.
14:00
Stadion TrešnjicaOlympico19Dečić>
06.12.2020.
13:30
Stadion Crvene StijeneZabjelo02Crvena stijena>
14. koloIzvještaj
28.02.2021.
09:30
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke22Dečić>
28.02.2021.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradOlympico07OFK Mladost DG>
28.02.2021.
14:00
Stadion FK BratstvoBratstvo11Adria>
28.02.2021.
14:30
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić40Crvena stijena>
28.02.2021.
15:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo22Ilarion>
28.02.2021.
15:00
Stadion Crvene StijeneOFK Spuž03Polet Stars>
15. koloIzvještaj
07.03.2021.
09:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars10Ribnica>
07.03.2021.
14:00
DG arenaOFK Mladost DG61Karioke>
07.03.2021.
15:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion42Nikšić>
07.03.2021.
15:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena21Olympico>
07.03.2021.
17:30
DG arenaAdria13OFK Spuž>
08.04.2021.
15:30
Tuško poljeDečić63Bratstvo>
16. koloIzvještaj
13.03.2021.
15:00
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić71Zabjelo>
14.03.2021.
11:00
Stadion TrešnjicaOlympico06Ilarion>
14.03.2021.
12:30
DG arenaRibnica11Adria>
14.03.2021.
14:00
Stadion FK BratstvoBratstvo01OFK Mladost DG>
14.03.2021.
15:00
Stadion braće VelaševićOFK Spuž21Dečić>
14.03.2021.
16:45
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke24Crvena stijena>
17. koloIzvještaj
20.03.2021.
17:00
DG arenaAdria13Polet Stars>
21.03.2021.
10:00
Tuško poljeDečić30Ribnica>
21.03.2021.
13:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion31Karioke>
21.03.2021.
14:00
DG arenaOFK Mladost DG20OFK Spuž>
21.03.2021.
15:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena10Bratstvo>
21.03.2021.
15:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo50Olympico>
18. koloIzvještaj
27.03.2021.
15:30
Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić''Polet Stars02Dečić>
28.03.2021.
15:00
Stadion FK BratstvoBratstvo10Ilarion>
28.03.2021.
15:30
Stadion braće VelaševićOFK Spuž02Crvena stijena>
28.03.2021.
16:30
Stadion TrešnjicaOlympico17Nikšić>
28.03.2021.
18:45
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke02Zabjelo>
31.03.2021.
18:00
DG arenaRibnica08OFK Mladost DG>
19. koloIzvještaj
03.04.2021.
11:30
Tuško poljeDečić40Adria>
03.04.2021.
16:30
DG arenaOFK Mladost DG10Polet Stars>
04.04.2021.
15:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion61OFK Spuž>
04.04.2021.
15:30
Stadion FK ZabjeloZabjelo11Bratstvo>
04.04.2021.
16:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena30Ribnica>
04.04.2021.
16:30
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić21Karioke>
20. koloIzvještaj
10.04.2021.
17:30
DG arenaAdria02OFK Mladost DG>
11.04.2021.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke03Olympico>
11.04.2021.
15:30
Stadion FK BratstvoBratstvo23Nikšić>
11.04.2021.
16:00
Stadion braće VelaševićOFK Spuž22Zabjelo>
11.04.2021.
16:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars21Crvena stijena>
15.04.2021.
16:00
Stadion FK KomRibnica18Ilarion>
21. koloIzvještaj
18.04.2021.
14:00
DG arenaOFK Mladost DG10Dečić>
18.04.2021.
15:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion42Polet Stars>
18.04.2021.
15:30
Stadion FK ZabjeloZabjelo30Ribnica>
18.04.2021.
16:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena21Adria>
18.04.2021.
16:30
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić20OFK Spuž>
19.04.2021.
19:30
DG arenaOlympico31Bratstvo>
22. koloIzvještaj
24.04.2021.
13:00
Tuško poljeDečić32Crvena stijena>
24.04.2021.
16:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars31Zabjelo>
25.04.2021.
12:00
Stadion braće VelaševićOFK Spuž43Olympico>
25.04.2021.
14:00
DG arenaAdria21Ilarion>
25.04.2021.
15:00
Stadion FK BratstvoBratstvo21Karioke>
25.05.2021.
-Ribnica03Nikšić>
23. koloIzvještaj
01.05.2021.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke40OFK Spuž>
01.05.2021.
13:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion42Dečić>
01.05.2021.
16:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena20OFK Mladost DG>
02.05.2021.
16:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo11Adria>
02.05.2021.
16:30
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić10Polet Stars>
09.05.2021.
-Olympico03Ribnica>
24. koloIzvještaj
09.05.2021.
12:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars82Olympico>
09.05.2021.
13:30
DG arenaAdria33Nikšić>
09.05.2021.
16:00
Stadion Crvene StijeneOFK Mladost DG41Ilarion>
09.05.2021.
18:00
Stadion braće VelaševićOFK Spuž70Bratstvo>
10.05.2021.
17:00
Tuško poljeDečić22Zabjelo>
12.05.2021.
19:00
Pomoćni teren FK BudućnostRibnica--Karioke>
25. koloIzvještaj
15.05.2021.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke13Polet Stars>
15.05.2021.
13:00
Stadion TrešnjicaOlympico03Adria>
15.05.2021.
13:00
Stadion OFK "Nikšić"Nikšić30Dečić>
16.05.2021.
16:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo01OFK Mladost DG>
16.05.2021.
16:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion01Crvena stijena>
16.05.2021.
17:00
Stadion FK BratstvoBratstvo43Ribnica>
26. koloIzvještaj
21.05.2021.
17:00
DG arenaOFK Mladost DG40Nikšić>
22.05.2021.
13:00
Tuško poljeDečić71Olympico>
22.05.2021.
13:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars30Bratstvo>
22.05.2021.
17:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena--Zabjelo-
23.05.2021.
15:00
DG arenaAdria22Karioke>
27.05.2021.
17:00
Stadion FK KomRibnica06OFK Spuž>

Regionalna liga Centar 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Mladost DG242301737+6669
2.Nikšić2417256634+3253
3.Crvena stijena2317064422+2251
4.Dečić2413296440+2441
5.Zabjelo2311754427+1740
6.Polet Stars24130116641+2539
7.Ilarion24122106242+2038
8.Adria248885838+2032
9.OFK Spuž2473144556-1124
10.Bratstvo2464143358-2522
11.Karioke2454153455-2119
12.Ribnica2442182681-5514
13.Olympico24202231145-1146
IgračTimGolova
1Jagoš Šćepanović OFK Spuž20
2Vuk Lukić Olympico17
3Davor Sekulić Ilarion16
4Luka Bojić OFK Mladost DG16
5Nikola Radenović Adria15
6Andrija Gluščević OFK Mladost DG14
7Sead Abdović Dečić12
8Nikola Babić Polet Stars12
9Srđa Kosović OFK Nikšić11
10Risto Mirković OFK Nikšić11
11Lazar Stijepović Crvena stijena10
12Aleksandar Krstović Ilarion9
13Dmitar Stanković Karioke9
14Ervin Ćorović Dečić8
15Darko Stajkić Ilarion8
16Nikola Cimbaljević OFK Nikšić8
17Nemanja Kosović OFK Nikšić8
18Ivan Vujačić Polet Stars8
19Ognjen Rolović Dečić7
20Luka Šofranac OFK Nikšić7
21Milan Bakić Zabjelo7
22Andrija Ćosović Crvena stijena6
23Bogdan Đuretić Ilarion6
24Filip Vukićević Ilarion6
25Željko Krstović OFK Mladost DG6
26Vasilije Klikovac Olympico6
27Aleksandar Krivokapić Zabjelo6
28Nikola Pejović Crvena stijena5
29Aleksandar Vukadinović Crvena stijena5
30Kristijan Škrelja Dečić5
31Marko Popović Karioke5
32Danilo Šćepanović Karioke5
33Amar Kajević OFK Mladost DG5
34Petar Prelević OFK Mladost DG5
35Radovan Banjević Polet Stars5
36Nemanja Krstović Zabjelo5
37Marko Strugar Zabjelo5
38Boris Boljević Adria4
39Nebojša Jovanović Adria4
40Todor Raičković Adria4
41Velibor Vuković Adria4
42Marko Rašović Bratstvo4
43Nikola Stanović Bratstvo4
44Tode Đaković Dečić4
45Vuk Pejović Dečić4
46Ibrahima Toure Dečić4
47Ivan Gazivoda OFK Mladost DG4
48Kenan Nikočević OFK Mladost DG4
49Miloš Plazinić OFK Mladost DG4
50Almedin Ćorović Olympico4
51Balša Bečanović Polet Stars4
52Slavko Caković Polet Stars4
53Nikola Nenezić Polet Stars4
54Mitar Đukanović Zabjelo4
55Rijad Dervišević Adria3
56Lazar Rabrenović Adria3
57Miro Tomić Adria3
58Nikola Petrović Bratstvo3
59Dušan Lakušić Crvena stijena3
60Miloš Pejurić Crvena stijena3
61Bajram Adžović Dečić3
62Demir Krkanović Dečić3
63Leon Ujkaj Dečić3
64Dražen Kovačević Ilarion3
65Nemanja Tripunović Ilarion3
66Kenan Orahovac OFK Mladost DG3
67Nebojša Šćekić OFK Mladost DG3
68Filip Ćipranić OFK Nikšić3
69Vidoje Bajović OFK Spuž3
70Osman Lelović OFK Spuž3
71Milan Mirković OFK Spuž3
72Nemanja Roganović OFK Spuž3
73Jovan Vujačić Olympico3
74Ivan Toljić Polet Stars3
75Jakov Vukčević Polet Stars3
76Nusret Beriša Ribnica3
77Suad Mujak Ribnica3
78Nenad Maraš Zabjelo3
79Vladan Stanišić Zabjelo3
80Boško Brković Adria2
81Rejhan Dervišević Adria2
82Vladimir Đurašković Adria2
83Danilo Kaluđerović Bratstvo2
84Tadija Maraš Bratstvo2
85Igor Petričević Bratstvo2
86Branko Popović Bratstvo2
87Nikola Bojanović Crvena stijena2
88Aleksandar Raičković Crvena stijena2
89Vuk Damjanović Dečić2
90Anton Gjonlekiq Dečić2
91Abedin Hakšabanović Dečić2
92Denad Bašanović Ilarion2
93Nikola Sekulović Ilarion2
94Damir Ljuljanović Karioke2
95Amel Muhović Karioke2
96Todor Šekularac OFK Mladost DG2
97Filip Mitrović OFK Nikšić2
98Vasilije Kovačević OFK Spuž2
99Danilo Golubović Olympico2
100Ivan Milošević Olympico2
101Boris Bukilić Polet Stars2
102Milan Đukanović Polet Stars2
103Mirko Durutović Polet Stars2
104Saša Roganović Polet Stars2
105Vidak Samardžić Polet Stars2
106Dalibor Jovanović Ribnica2
107Loris Kruševci Ribnica2
108Blažo Džankić Zabjelo2
109Mladen Kontić Zabjelo2
110Bojan Lalić Zabjelo2
111Miloš Boljević Adria1
112Sava Bulajić Adria1
113Nikola Jovanović Adria1
114Shuto Kato Adria1
115Đuro Miranović Adria1
116Ivan Vukčević Adria1
117Vuk Ajković Bratstvo1
118Igor Anđušić Bratstvo1
119Vladan Bošković Bratstvo1
120Filip Radičević Bratstvo1
121Anđeo Drobnjak Crvena stijena1
122Mihailo Gojačanin Crvena stijena1
123Filip Radonjić Crvena stijena1
124Darko Stijepović Crvena stijena1
125Marko Stijepović Crvena stijena1
126Bojan Vučinić Crvena stijena1
127Kadrija Đokaj Dečić1
128Mario Gojčević Dečić1
129Aleksandar Kaljaj Dečić1
130Ilirian Ljuljđuraj Dečić1
131Martin Prenkočević Dečić1
132Mirko Raičević Dečić1
133Bernard Vulaj Dečić1
134Martin Vuljaj Dečić1
135Vasilije Đedović Ilarion1
136Sani Dervanović Ilarion1
137Ivan Kovačević Ilarion1
138Igor Kukuličić Ilarion1
139Đorđe Marković Ilarion1
140Vasilije Rašović Ilarion1
141Nebojša Bojanić Karioke1
142Matija Gardašević Karioke1
143Damjan Ilić Karioke1
144Miroslav Turković Karioke1
145Vojislav Vasović Karioke1
146Ivan Bjelobrković OFK Mladost DG1
147Nemanja Božović OFK Mladost DG1
148Andrija Mugoša OFK Mladost DG1
149Đorđe Mujović OFK Mladost DG1
150Marko Radunović OFK Mladost DG1
151Nikola Ukšanović OFK Mladost DG1
152Vukašin Kankaraš OFK Nikšić1
153Blagoje Pejanović OFK Nikšić1
154Danilo Šofranac OFK Nikšić1
155Petar Tepavčević OFK Nikšić1
156Petar Todorović OFK Nikšić1
157Ivan Toljić OFK Nikšić1
158Novak Dragojević OFK Spuž1
159Zoran Dragović OFK Spuž1
160Nikola Đuričković OFK Spuž1
161Predrag Milošević OFK Spuž1
162Stefan Raičković OFK Spuž1
163Rajko Rajković OFK Spuž1
164Đorđije Spahić OFK Spuž1
165Matija Stanišić OFK Spuž1
166Mirko Vučeljić OFK Spuž1
167Fumiya Yoshitake OFK Spuž1
168Balša Žarić OFK Spuž1
169Andrija Ajković Olympico1
170Mladen Ćetković Olympico1
171Bojan Gajević Olympico1
172Mirko Klikovac Olympico1
173Lazar Milošević Olympico1
174Vladimir Radonjić Olympico1
175Nikola Čolaković Polet Stars1
176Ljubo Kaluđerović Polet Stars1
177Filip Maksimović Polet Stars1
178Miloš Marković Polet Stars1
179Luka Milić Polet Stars1
180Ivo Nenezić Polet Stars1
181Nemanja Nenezić Polet Stars1
182Ivan Tomašević Polet Stars1
183Balša Vukotić Polet Stars1
184Enis Asanović Ribnica1
185Elvir Memić Ribnica1
186Stevan Pekić Ribnica1
187Adin Škrijelj Ribnica1
188Neno Škrijelj Ribnica1
189Milan Vučinić Ribnica1
190Vladimir Vujošević Ribnica1
191Kiyotaka Yasuda Ribnica1
192Selmir Žabelji Ribnica1
193Živko Kaljević Zabjelo1
194Nikola Osmajić Zabjelo1
195Miloš Vukčević Zabjelo1

Regionalna liga Centar 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Mladost DG242301737+6669
2.Nikšić2417256634+3253
3.Crvena stijena2317064422+2251
4.Dečić2413296440+2441
5.Zabjelo2311754427+1740
6.Polet Stars24130116641+2539
7.Ilarion24122106242+2038
8.Adria248885838+2032
9.OFK Spuž2473144556-1124
10.Bratstvo2464143358-2522
11.Karioke2454153455-2119
12.Ribnica2442182681-5514
13.Olympico24202231145-1146