Izvršni odbor Udruženja klubova FSCG - Centar usvojio je predlog Sudijske komisije Udruženja klubova FSCG - Centar o listama za sudija i kontrolora suđenja za sezonu 2019/20, kao i predlog liste delegata dostavljen od strane Komisije za takmičenje.

Na ovoj stranici možete pronaći liste sudija, delegata i kontrolora suđenja koji će obavljati svoje funkcije u takmičenjima koja organizuje Udruženje klubova FSCG - Centar. 

  • Sudije
  • Pomoćne sudije
  • III kategorija
  • Pripravnici
  • Kontrolori

Sudije

Pavle Vuković – Podgorica

Vuk Gašić – Podgorica

Konstantin Dragović – Podgorica

Vuk Đokić – Podgorica

Vasilije Ivanović – Danilovgrad

Vasilije Ljumović – Podgorica

Boris Mijović – Podgorica

Aleksa Mijušković – Nikšić

Velimir Novović – Podgorica

Luka Pejović – Podgorica

Nemanja Prentić – Podgorica

Boris Rebronja – Nikšić

Nenad Čađenović – Podgorica

Lazar Čađenović – Podgorica

Dušan Šćepanović – Danilovgrad

Pomoćne sudije

Ivan Bojić – Nikšić

Danilo Bubanja – Podgorica

Miloš Bulatović – Kolašin

Lazar Gazivoda – Podgorica

Milan Ivanović – Podgorica

Tadija Jovović – Podgorica  

Branislav Kljajević – Danilovgrad

Nikola Maraš – Podgorica

Ivan Pejović – Podgorica

Nemanja Popović – Nikšić

Staniša Popović – Podgorica

Stefan Popović – Nikšić

Radovan Radović – Kolašin

Stefan Radulović – Podgorica

Miljan Ralević – Podgorica

Ivan Roćenović – Nikšić

Sudije i pomoćne sudije III kategorije

Luka Bulatović – Podgorica

Aleksandar Vujović – Podgorica

Stefan Goloćević – Podgorica

Luka Dobrović – Podgorica

Radovan Đikanović – Nikšić

Tadija Đokić – Podgorica

Branko Đurašković – Podgorica

Nikola Kalezić – Spuž

Nikola Kostić – Nikšić   

Lazar Lukovac – Podgorica

Jovana Pavićević -  Podgorica

Nikola Potpara – Podgorica

Nikola Radulović – Podgorica

Nikola Fuštić – Podgorica

Luka Čabarkapa – Podgorica  

Sudije i pomoćne sudije III kategorije

Luka Bulatović – Podgorica

Aleksandar Vujović – Podgorica

Stefan Goloćević – Podgorica

Luka Dobrović – Podgorica

Radovan Đikanović – Nikšić

Tadija Đokić – Podgorica

Branko Đurašković – Podgorica

Nikola Kalezić – Spuž

Nikola Kostić – Nikšić   

Lazar Lukovac – Podgorica

Jovana Pavićević -  Podgorica

Nikola Potpara – Podgorica

Nikola Radulović – Podgorica

Nikola Fuštić – Podgorica

Luka Čabarkapa – Podgorica  

Kontrolori

Duško Globarević - Podgorica

Ranko Novović - Podgorica

Milun Petković - Nikšić

Veselin Radunović - Nikšić

Dobrilo Malidžan - Podgorica

Miodrag Radulović - Podgorica

Emir Ramović - Podgorica

 

Seniorska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Mladost DG9810307+2325
2.Zabjelo9711225+1722
3.Polet Stars9702305+2521
4.Adria95132714+1316
5.Karioke95041819-115
6.Iskra 294232111+1014
7.Bratstvo92071326-136
8.Crvena stijena8116723-164
9.Ilarion9117936-274
10.Ribnica8017940-311