Župa
0
:
Ribnica
0
0
0
Glavni sudija: Ivana Petković, I pomoćnik: Dragan Pejanović, II pomoćnik: Vukašin Kankaraš, Delegat: Đorđe Mirković
Župa:Ribnica
Vuksan Cerović (G)12-
Marko Nenzić13-
Pavle Vukićević15-
Petar Kontić10-
Nikol Žugić11-
Balša Nikolić2-
Stefan Kadić7-
Matija Doderović4-
Vuk Cebalović17-
Lazar Grbović (C)14-
Petar Cebalović8-
Rezervni igrači
Viktor Cebalović (G)1-
Damjan Danilović29-
Vuk Prelević9-

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional111010332+3131
2.Crvena stijena11911315+2628
3.Zora Spuž117043618+1821
4.Čelik Nikšić107032712+1521
5.Polet Stars106133411+2319
6.Zabjelo106043115+1618
7.Ribnica8602179+818
8.OFK Titograd9513289+1916
9.Drezga113173525+1010
10.Ilarion113082722+59
11.Karioke112181641-257
12.Adria111010865-573
13.Olympico120012291-890