• Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
23.09.2023.
09:00
Stadion Crvene StijeneDadeks 202133Futura>
23.09.2023.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostZlatna lopta40Onogošt>
23.09.2023.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostZabjelo08Budućnost>
23.09.2023.
11:00
Stadion Crvene StijeneMKM20Zora Spuž>
23.09.2023.
12:30
Stadion Crvene StijenePorto Podgorica101FK Sparta>
23.09.2023.
15:30
DG arenaPodgorica30Cijevna 2020>
23.09.2023.
17:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion63OFK Spuž>
24.09.2023.
11:00
Gradski stadionSutjeska40Adria>
2. koloIzvještaj
30.09.2023.
10:00
SC KolašinGorštak15Zlatna lopta>
30.09.2023.
10:00
Stadion FK KomKom41Sutjeska>
30.09.2023.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost00Dečić>
30.09.2023.
17:00
Stadion FK "Ilarion"Onogošt32Ilarion>
01.10.2023.
10:00
Stadion FK BratstvoCijevna 202006Porto Podgorica>
01.10.2023.
12:00
Stadion FK BratstvoAdria02MKM>
11.10.2023.
12:30
DG arenaAkademija city50Zabjelo>
3. koloIzvještaj
07.10.2023.
09:00
Stadion FK KomFK Fenix40Adria>
07.10.2023.
09:00
Stadion Crvene StijeneDadeks 202120Zora Spuž>
07.10.2023.
11:00
Trening kamp OFK TitogradDečić01Akademija city>
07.10.2023.
12:00
Stadion FK KomMKM24Kom>
07.10.2023.
15:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion14Gorštak>
08.10.2023.
10:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo42OFK Spuž>
08.10.2023.
10:00
Stadion FK BratstvoAs14Budućnost>
08.10.2023.
10:00
Gradski stadionSutjeska12FK Sparta>
4. koloIzvještaj
14.10.2023.
09:00
Stadion FK KomKom74FK Fenix>
14.10.2023.
09:30
Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić''Onogošt30Zabjelo>
14.10.2023.
10:00
Stadion Crvene StijeneZora Spuž03Futura>
14.10.2023.
10:00
Stadion FK BratstvoAdria15Dadeks 2021>
14.10.2023.
12:00
Stadion FK BratstvoCijevna 202003Sutjeska>
14.10.2023.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostZlatna lopta52Ilarion>
15.10.2023.
09:00
Stadion FK KomFK Sparta11MKM>
15.10.2023.
10:00
Gradski stadionBudućnost72Podgorica>
15.10.2023.
11:00
Stadion FK "Drezga"OFK Spuž09Dečić>
15.10.2023.
13:00
DG arenaAkademija city51As>
5. koloIzvještaj
21.10.2023.
09:00
Stadion FK BratstvoAs53OFK Spuž>
21.10.2023.
09:00
Stadion FK "Drezga"Porto Podgorica13Budućnost>
21.10.2023.
09:00
Stadion FK KomFK Fenix05FK Sparta>
21.10.2023.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradDečić42Onogošt>
21.10.2023.
13:00
Stadion FK BratstvoMKM21Cijevna 2020>
21.10.2023.
14:45
Stadion Crvene StijeneFutura42Adria>
22.10.2023.
09:00
DG arenaPodgorica01Akademija city>
22.10.2023.
16:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo33Gorštak>
25.10.2023.
19:00
Stadion FK KomDadeks 202102Kom>
6. koloIzvještaj
28.10.2023.
10:00
Stadion FK BratstvoCijevna 202006FK Fenix>
28.10.2023.
11:00
SC KolašinGorštak13Dečić>
28.10.2023.
12:30
DG arenaAkademija city02Porto Podgorica>
28.10.2023.
15:00
Stadion FK BratstvoOnogošt13As>
28.10.2023.
16:30
Stadion FK KomOFK Spuž112Podgorica>
29.10.2023.
12:00
Stadion FK KomKom72Futura>
29.10.2023.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostZlatna lopta33Zabjelo>
29.10.2023.
14:00
Stadion FK KomFK Sparta15Dadeks 2021>
7. koloIzvještaj
04.11.2023.
09:00
Stadion FK "Drezga"Porto Podgorica83OFK Spuž>
04.11.2023.
13:30
Pomoćni teren OFK TitogradDečić36Zlatna lopta>
05.11.2023.
10:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo12Ilarion>
05.11.2023.
10:00
DG arenaPodgorica30Onogošt>
05.11.2023.
11:00
Stadion FK BratstvoAs82Gorštak>
05.11.2023.
12:00
Stadion braće VelaševićZora Spuž12Adria>
07.11.2023.
12:30
Stadion FK KomDadeks 202191Cijevna 2020>
07.11.2023.
14:00
Stadion Crvene StijeneFutura30FK Sparta>
09.11.2023.
11:00
Gradski stadionSutjeska01Budućnost>
8. koloIzvještaj
11.11.2023.
09:00
Stadion FK KomKom31Zora Spuž>
11.11.2023.
10:00
Stadion FK BratstvoCijevna 202013Futura>
11.11.2023.
11:00
SC KolašinGorštak--Podgorica>
11.11.2023.
11:15
Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić''Onogošt16Porto Podgorica>
11.11.2023.
12:30
DG arenaAkademija city01Sutjeska>
11.11.2023.
15:30
Stadion FK "Ilarion"Ilarion03Dečić>
12.11.2023.
10:00
Pomoćni teren FK BudućnostZlatna lopta43As>
13.11.2023.
11:00
Trening kamp FK BudućnostBudućnost31MKM>
9. koloIzvještaj
18.11.2023.
09:00
Stadion FK BratstvoAs80Ilarion>
18.11.2023.
09:00
Pomoćni teren FK SutjeskaSutjeska40OFK Spuž>
18.11.2023.
10:00
Stadion FK "Drezga"Podgorica52Zlatna lopta>
18.11.2023.
11:00
Stadion FK BratstvoAdria04Kom>
18.11.2023.
19:30
DG arenaMKM02Akademija city>
19.11.2023.
09:00
Stadion FK KomFK Fenix16Budućnost>
19.11.2023.
10:00
Stadion FK "Drezga"Porto Podgorica30Gorštak>
19.11.2023.
20:30
Pomoćni teren FK BudućnostZora Spuž13FK Sparta>
10. koloIzvještaj
25.11.2023.
09:00
Stadion FK KomFK Sparta33Adria>
25.11.2023.
09:30
Stadion FK BratstvoCijevna 202008Zora Spuž>
25.11.2023.
11:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--Dečić>
25.11.2023.
16:00
DG arenaAkademija city30FK Fenix>
26.11.2023.
09:00
Stadion FK KomOFK Spuž14MKM>
26.11.2023.
09:00
DG arenaIlarion010Podgorica>
26.11.2023.
10:00
Pomoćni teren FK BudućnostZlatna lopta37Porto Podgorica>
27.11.2023.
09:00
Pomoćni teren FK SutjeskaOnogošt02Sutjeska>
27.11.2023.
19:30
Trening kamp FK BudućnostBudućnost11Dadeks 2021>
11. koloIzvještaj
02.12.2023.
11:00
Stadion FK "Ilarion"Porto Podgorica142Ilarion>
03.12.2023.
09:00
Stadion FK BratstvoAs51Zabjelo>
03.12.2023.
11:00
Stadion FK BratstvoAdria41Cijevna 2020>
03.12.2023.
12:10
Stadion Crvene StijeneFutura15Budućnost>
03.12.2023.
16:45
Stadion FK KomMKM30Onogošt>
06.12.2023.
12:00
Stadion FK KomDadeks 202131Akademija city>
06.12.2023.
17:00
Stadion FK KomFK Fenix24OFK Spuž>
06.12.2023.
19:00
Stadion FK KomKom60FK Sparta>
12. koloIzvještaj
09.12.2023.
09:30
SC KolašinGorštak03MKM>
09.12.2023.
10:00
Stadion FK BratstvoCijevna 202014Kom>
09.12.2023.
10:00
Pomoćni teren FK SutjeskaOnogošt03FK Fenix>
09.12.2023.
17:00
Pomoćni teren FK BudućnostZlatna lopta00Sutjeska>
10.12.2023.
10:00
Pomoćni teren OFK TitogradDečić03As>
10.12.2023.
11:00
Stadion FK KomOFK Spuž13Dadeks 2021>
10.12.2023.
14:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo12Podgorica>
21.12.2023.
19:00
DG arenaAkademija city40Futura>
13. koloIzvještaj
16.12.2023.
09:00
DG arenaPodgorica00Dečić>
16.12.2023.
10:00
-Sutjeska30Ilarion>
16.12.2023.
10:00
Stadion FK KomFK Sparta30Cijevna 2020>
17.12.2023.
12:00
Stadion Crvene StijeneFutura71OFK Spuž>
17.12.2023.
16:00
Stadion FK KomMKM10Zlatna lopta>
18.12.2023.
19:00
Pomoćni teren FK BudućnostZora Spuž27Budućnost>
20.12.2023.
15:00
Stadion FK KomFK Fenix51Gorštak>
23.12.2023.
12:00
Stadion FK KomDadeks 2021120Onogošt>
23.12.2023.
14:00
Stadion FK ZabjeloPorto Podgorica40Zabjelo>
14. koloIzvještaj
09.03.2024.
10:00
Trening kamp FK BudućnostBudućnost40Adria>
09.03.2024.
10:00
Stadion FK BratstvoAs21Podgorica>
09.03.2024.
11:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion05MKM>
09.03.2024.
13:00
Trening kamp FK BudućnostZlatna lopta30FK Fenix>
09.03.2024.
13:00
Stadion FK "Polet stars"Onogošt03Futura>
10.03.2024.
17:00
DG arenaAkademija city31Zora Spuž>
12.03.2024.
15:00
SC KolašinGorštak16Dadeks 2021>
12.03.2024.
15:30
DG arenaDečić15Porto Podgorica>
15. koloIzvještaj
16.03.2024.
10:00
Gradski stadionSutjeska31Zabjelo>
16.03.2024.
15:30
Stadion FK BratstvoAdria12Akademija city>
16.03.2024.
17:00
Stadion FK KomFK Fenix81Ilarion>
16.03.2024.
19:00
Stadion FK KomKom11Budućnost>
17.03.2024.
16:00
Stadion braće VelaševićZora Spuž80OFK Spuž>
19.03.2024.
15:00
Stadion Crvene StijeneFutura20Gorštak>
19.03.2024.
16:30
Stadion Crvene StijenePorto Podgorica64As>
19.03.2024.
19:30
DG arenaDadeks 202162Zlatna lopta>
16. koloIzvještaj
23.03.2024.
10:00
Stadion braće VelaševićOnogošt011Zora Spuž>
23.03.2024.
11:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion110Dadeks 2021>
23.03.2024.
11:00
Trening kamp FK BudućnostBudućnost60FK Sparta>
23.03.2024.
13:00
-OFK Spuž03Adria>
23.03.2024.
14:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo32MKM>
23.03.2024.
18:00
DG arenaAkademija city03Kom>
24.03.2024.
09:00
DG arenaPodgorica03Porto Podgorica>
24.03.2024.
14:45
DG arenaDečić00Sutjeska>
24.03.2024.
20:30
Trening kamp FK BudućnostZlatna lopta--Futura>
17. koloIzvještaj
30.03.2024.
09:00
Stadion FK KomFK Sparta03Akademija city>
30.03.2024.
09:00
Stadion FK BratstvoCijevna 202003Budućnost>
30.03.2024.
11:00
Gradski stadionSutjeska20As>
30.03.2024.
13:00
-MKM03Dečić>
30.03.2024.
15:00
Stadion Crvene StijeneFutura92Ilarion>
30.03.2024.
18:30
Stadion FK KomFK Fenix12Zabjelo>
30.03.2024.
20:15
Stadion FK KomKom30OFK Spuž>
31.03.2024.
08:00
Stadion braće VelaševićZora Spuž30Gorštak>
31.03.2024.
10:00
Stadion FK BratstvoAdria30Onogošt>
18. koloIzvještaj
06.04.2024.
-Akademija city30Cijevna 2020>
06.04.2024.
-OFK Spuž30FK Sparta>
06.04.2024.
-Onogošt03Kom>
06.04.2024.
-As30MKM>
06.04.2024.
18:00
Trening kamp FK BudućnostZlatna lopta15Zora Spuž>
07.04.2024.
09:00
DG arenaDečić32FK Fenix>
07.04.2024.
10:30
Stadion FK ZabjeloZabjelo08Dadeks 2021>
07.04.2024.
11:00
DG arenaPodgorica10Sutjeska>
07.04.2024.
11:00
SC KolašinGorštak24Adria>
19. koloIzvještaj
13.04.2024.
-MKM03Podgorica>
13.04.2024.
-Cijevna 202003OFK Spuž>
13.04.2024.
10:00
Pomoćni teren FK SutjeskaSutjeska10Porto Podgorica>
14.04.2024.
08:30
Stadion braće VelaševićZora Spuž170Ilarion>
14.04.2024.
09:00
DG arenaAdria18Zlatna lopta>
14.04.2024.
09:00
Stadion FK KomFK Fenix14As>
14.04.2024.
10:00
Stadion Crvene StijeneFutura11Zabjelo>
14.04.2024.
11:00
Stadion FK KomKom130Gorštak>
16.04.2024.
14:00
DG arenaDadeks 202150Dečić>
20. koloIzvještaj
20.04.2024.
16:00
Stadion FK BratstvoAs--Dadeks 2021>
20.04.2024.
20:00
Trening kamp FK BudućnostZlatna lopta--Kom>
21.04.2024.
09:00
DG arenaDečić--Futura-
21.04.2024.
11:00
DG arenaPodgorica--FK Fenix-
21. koloIzvještaj
27.04.2024.
13:00
Stadion FK ZabjeloFK Fenix--Porto Podgorica-
27.04.2024.
13:00
Stadion FK KomDadeks 2021--Podgorica-
27.04.2024.
13:00
Stadion Crvene StijeneFutura--As-
27.04.2024.
13:00
Stadion braće VelaševićZora Spuž--Zabjelo-
27.04.2024.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Akademija city-
22. koloIzvještaj
04.05.2024.
13:00
-OFK Spuž--Budućnost-
04.05.2024.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--Adria-
04.05.2024.
13:00
Tuško poljeDečić--Zora Spuž-
04.05.2024.
13:00
DG arenaPodgorica--Futura-
04.05.2024.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradPorto Podgorica--Dadeks 2021-
23. koloIzvještaj
11.05.2024.
13:00
Stadion FK ZabjeloFK Fenix--Sutjeska-
11.05.2024.
13:00
Stadion Crvene StijeneFutura--Porto Podgorica-
11.05.2024.
13:00
Stadion braće VelaševićZora Spuž--As-
11.05.2024.
13:00
DG arenaAdria--Dečić-
11.05.2024.
13:00
Stadion FK KomKom--Zabjelo-
11.05.2024.
13:00
OŠ Štampar MakarijeAkademija city--OFK Spuž-
24. koloIzvještaj
18.05.2024.
13:00
SC KolašinGorštak--Budućnost-
18.05.2024.
13:00
Tuško poljeDečić--Kom-
18.05.2024.
13:00
Stadion TrešnjicaAs--Adria-
18.05.2024.
13:00
DG arenaPodgorica--Zora Spuž-
18.05.2024.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Dadeks 2021-
25. koloIzvještaj
25.05.2024.
Stadion Crvene StijeneFutura--Sutjeska-
25.05.2024.
Stadion braće VelaševićZora Spuž--Porto Podgorica-
25.05.2024.
DG arenaAdria--Podgorica-
25.05.2024.
Stadion FK KomKom--As-
25.05.2024.
Gradski stadionBudućnost--Zlatna lopta-
25.05.2024.
OŠ Štampar MakarijeAkademija city--Gorštak-
26. koloIzvještaj
28.05.2024.
13:00
SC KolašinGorštak--OFK Spuž-
28.05.2024.
13:00
Stadion FK KomZlatna lopta--Akademija city-
28.05.2024.
13:00
DG arenaPodgorica--Kom-
28.05.2024.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradPorto Podgorica--Adria-
28.05.2024.
13:00
Stadion FK ZabjeloFK Fenix--Dadeks 2021-
27. koloIzvještaj
01.06.2024.
13:00
Stadion Crvene StijeneFutura--FK Fenix-
01.06.2024.
13:00
Stadion braće VelaševićZora Spuž--Sutjeska-
01.06.2024.
13:00
Stadion FK KomKom--Porto Podgorica-
01.06.2024.
13:00
-OFK Spuž--Zlatna lopta-

Liga pjetlića 2011 23/24

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom1413106412+5240
2.Budućnost1512305911+4839
3.Dadeks 20211512217815+6338
4.Porto Podgorica1412027519+5636
5.Akademija city1511043312+2133
6.Sutjeska15924259+1629
7.As149055030+2027
8.Futura138234126+1526
9.Podgorica138144217+2525
10.MKM168172824+425
11.Zlatna lopta147254637+923
12.Dečić146352925+421
13.Zora Spuž146085826+3218
14.Adria155192444-2016
15.FK Fenix145093739-215
16.FK Sparta134271942-2314
17.Zabjelo153392052-3212
18.OFK Spuž1630132578-539
19.Onogošt1520131062-526
20.Ilarion15201319103-846
21.Gorštak1311111559-444
22.Blue Star00000000
23.Fortuna00000000
24.Iskra00000000
25.OFK Titograd00000000
26.Stari Aerodrom00000000
27.Župa00000000
28.Cijevna 2020140014560-550
IgračTimGolova
1Lazar Radonjić Porto Podgorica30
2Mateja Tomić Dadeks 202129
3Stevan Maraš As20
4Lazar Šćepanović Kom19
5Aleksander Đokaj Dečić Admiral Bet18
6Đorđe Milikić Fenix18
7Aleksandar Jovanović OFK Spuž18
8Andrija Ivanović Porto Podgorica17
9Kosta Vešović Budućnost16
10Đorđe Marković Podgorica16
11Pavle Čolević Dadeks 202114
12Jusuf Šabović Adria12
13Benjamin Pepić Zora Spuž12
14Nikola Mijović As11
15Dimitrije Višnjić Kom11
16Strahinja Čolević Zlatna lopta11
17Strahinja Tomić Zora Spuž11
18Aleksandar - Savo Perović Akademija city10
19Ognjen Nikočević Budućnost10
20Lazar Milić Kom10
21Nemanja Milić Podgorica10
22Simon Kalezić Akademija city9
23Ognjen Popović Dadeks 20219
24Miloš Anđelić Gorštak9
25Đorđe Vujačić OFK Titograd9
26Maksim Novaković Porto Podgorica9
27Danilo Habić Zabjelo9
28Jovan Đalović Akademija city8
29Nikola Đurčević As8
30Tahir Turković Dadeks 20218
31Radovan Radunović Futura8
32Strahinja Šunjević Futura8
33Andrej Kaluđerović Kom8
34Balša Sekulić Podgorica8
35Aldin Rastoder Stari Aerodrom8
36Strahinja Lukovac Sutjeska Meridianbet8
37Vuk Radović Futura7
38Lazar Gostić Kom7
39Martin Ivanović MKM7
40Martin Bojić Budućnost6
41Kosta Radović Budućnost6
42Balša Krković FK Sparta6
43Viktor Dragojević Futura6
44Pavle Tripunović Ilarion6
45Nemanja Vlahović Ilarion6
46Damir Kočan MKM6
47Aleksa Lazarević OFK Titograd6
48Lazar Vukašinović OFK Titograd6
49Bogdan Mihaljević Podgorica6
50Đorđe Radović Stari Aerodrom6
51Ivan Dedeić Adria5
52Jovan Mijović As5
53Balša Vukčević As5
54Dražen Kovinić Dadeks 20215
55Nenad Ivanović FK Sparta5
56Adel Mujković FK Sparta5
57Božidar Mrdak Futura5
58Armin Fetić MKM5
59Lazar Krstović Zlatna lopta5
60Draško Šoškić Zora Spuž5
61Strahinja Vuletić Zora Spuž5
62Simon Backović Akademija city4
63Aleksa Jovanović Budućnost4
64Andrej Radusinović Dadeks 20214
65Vuk Vujović Fenix4
66Lazar Belojević Gorštak4
67Aleksa Banašević Ilarion4
68Luka Jovanović Ilarion4
69Seid Muhović Porto Podgorica4
70David Zečević Sutjeska Meridianbet4
71Đorđe Ilić Zlatna lopta4
72Nemanja Herbut Zora Spuž4
73Luka Radoman Zora Spuž4
74Luka Rajković Zora Spuž4
75Lionel Rizvanaj-Agović Zora Spuž4
76Nikša Duborija Budućnost3
77Aleksa Janković Budućnost3
78Aleksa Miranović Budućnost3
79Arijan Mučić Budućnost3
80Nemanja Nišavić Budućnost3
81Andrej Vuković Budućnost3
82Ilija Milačić Dadeks 20213
83Kosta Šljukić Dadeks 20213
84Muhamed Krutaj Dečić Admiral Bet3
85Nihad Niković Dečić Admiral Bet3
86Miloš Bulatović Fenix3
87Strahinja Mijović FK Sparta3
88Janko Kragić Futura3
89Đorđe Grujić Gorštak3
90Srdan Šćepanović Gorštak3
91Miloš Matanović Kom3
92Sava Radonjić Kom3
93Jovan Vujošević Kom3
94Sami Škrijelj MKM3
95Luka Petkov OFK Titograd3
96Sava Kaljević Onogošt3
97Vuk Šurbatović Onogošt3
98Nikola Boričić Podgorica3
99Pavle Zlatičanin Podgorica3
100Luka Perunović Sutjeska Meridianbet3
101Petar Ivanović Zlatna lopta3
102Teo Leposavić Zlatna lopta3
103Danilo Petrović Njegoš Zlatna lopta3
104Savo Vukčević Zlatna lopta3
105Armin Asović Zora Spuž3
106Denis Pepeljak Adria2
107Vukašin Đurović Akademija city2
108Andrej Šaković Akademija city2
109Vuk Terzić Akademija city2
110Uroš Vlahović Budućnost2
111Marko Stanišić Cijevna 20202
112Vuk Tomanović Cijevna 20202
113Agron Gojçaj Dečić Admiral Bet2
114Gabriell Nikaj Dečić Admiral Bet2
115Luka Mraković Fenix2
116Vanja Damjanović FK Sparta2
117Dušan Jovanović FK Sparta2
118Jovan Strahinja Futura2
119Dimitrije Vuković Futura2
120Danilo Jeknić Gorštak2
121Pavle Bošković Ilarion2
122Teodor Radojević Ilarion2
123Naum Savić Ilarion2
124Nemanja Šaranović Iskra2
125Matija Zotović Iskra2
126Luka Lekić Kom2
127Matija Mihailović Kom2
128Jakša Radonjić Kom2
129Danilo Božović OFK Spuž2
130Srđan Burić Onogošt2
131Marko Lalević Podgorica2
132Radovan Strugar Podgorica2
133Sergej Vuković Porto Podgorica2
134Viktor Garčević Stari Aerodrom2
135Marko Stojković Stari Aerodrom2
136Balša Mićanović Sutjeska Meridianbet2
137Aleksandar Radojević Sutjeska Meridianbet2
138Nemanja Jović Zabjelo2
139Nikola Popović Zabjelo2
140Damjan Živković Zabjelo2
141Balša Stojović Zlatna lopta2
142Jan Vukčević Zlatna lopta2
143Stefan Vuković Zlatna lopta2
144Luka Bošković Zora Spuž2
145Andrija Brajović Zora Spuž2
146Nikola Ilić Zora Spuž2
147Miloš Šćepanović Zora Spuž2
148Andrija Mašanović Adria1
149Damir Rizvanaj Adria1
150Milan Šarčević Adria1
151Vuksan Vučinić Akademija city1
152Dušan Lukačević As1
153Balša Maraš As1
154Andrej Berilažić Budućnost1
155Demir Borančić Budućnost1
156Filip Bošković Budućnost1
157Andrej Jovanović Budućnost1
158Mihajlo Jovanović Budućnost1
159Ivan Panov Budućnost1
160Ognjen Krivokapić Dadeks 20211
161Dimitrije Mitrović Dadeks 20211
162Burhan Akšabanović Dečić Admiral Bet1
163Ljeon Camaj Dečić Admiral Bet1
164Visar Djoković Dečić Admiral Bet1
165Adis Giljić Dečić Admiral Bet1
166Armend Gjelaj Dečić Admiral Bet1
167Martin Junčaj Dečić Admiral Bet1
168Pavle Čampar Fenix1
169Božidar Ivanović Fenix1
170Jagoš Milošević Fenix1
171Andrija Obradović Fenix1
172Slaven Raković Fenix1
173Vladimir Raković Fenix1
174Aleksa Šćepanović Fenix1
175Pavle Radonjić FK Sparta1
176Andrija Đuričanin Futura1
177Vuk Kasalica Futura1
178Balša Krsmanović Futura1
179Janko Bijelić Gorštak1
180Tadija Rakočević Gorštak1
181Mladen Šćepanović Gorštak1
182Aleksandar Mišković Iskra1
183Nemanja Dragić Kom1
184Đorđe Gogić Kom1
185Petar Jovićević Kom1
186Nemanja Peruničić Kom1
187Pavle Radonjić Kom1
188Eman Drndar MKM1
189Jasin Kajoshaj MKM1
190Semil Muković MKM1
191Rejhan Niković MKM1
192Danilo Vujačić MKM1
193Alan Zverotić MKM1
194Aleksa Mrdović OFK Spuž1
195Lazar Vešković OFK Spuž1
196Petar Janković OFK Titograd1
197Mateo Ljumić OFK Titograd1
198Andrija Raičević OFK Titograd1
199Dražen Zejak OFK Titograd1
200Uroš Bjelica Onogošt1
201Nikola Šuković Onogošt1
202Ognjen Todorović Onogošt1
203Vladimir Gogić Podgorica1
204Aleksa Jeknić Podgorica1
205Petar Mugoša Podgorica1
206Boško Živković Podgorica1
207Ivan Lakušić Porto Podgorica1
208Vasilije Radenović Porto Podgorica1
209Demir Adilović Stari Aerodrom1
210Ognjen Rašović Stari Aerodrom1
211Ilija Vujović Stari Aerodrom1
212Dušan Gašić Sutjeska Meridianbet1
213Balša Gluščević Sutjeska Meridianbet1
214Damjan Nikolić Sutjeska Meridianbet1
215Andrija Barović Zabjelo1
216Aleksandar Bešlić Zabjelo1
217Oleg Bratić Zabjelo1
218Marko Nedić Zabjelo1
219Matija Nikočević Zabjelo1
220Ognjen Keković Zlatna lopta1
221Nikola Šišević Zlatna lopta1
222David Stojanović Zlatna lopta1
223Jakša Stojanović Zlatna lopta1
224Tarik Dacić Zora Spuž1