Zora Spuž
0
:
Budućnost
3
0
3
Glavni sudija: Damjan Vidić, I pomoćnik: Emir Spahić, II pomoćnik: Đuro Radonjić, Delegat: Igor Peličić
pff

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional121110374+3334
2.Crvena stijena121011347+2731
3.Zora Spuž128044121+2024
4.Zabjelo117043316+1721
5.Čelik Nikšić117043017+1321
6.Ribnica107032415+921
7.Polet Stars116143614+2219
8.OFK Titograd115153318+1516
9.Drezga124173928+1113
10.Karioke123182442-1810
11.Ilarion123092824+49
12.Adria121011973-643
13.Olympico120012291-890