• Futsal plej-of 18/19
  • 1. kolo
  • SC Verde
  • 26.05.2019. 18:00
  • Broj gledalaca: 40
Titograd
9
:
Cezar
1
9
1
Prvi sudija : Dražen Vukčević, Drugi sudija : Vladimir Šaković, Delegat: Aleksandar Vasecki
Titograd:Cezar
Dragoljub Despotović (G)991Vanja Husar (C) (G)
Milun Sekulić (G)2216Nemanja Koprivica (G)
  • 38
Darko Bojanović (C)417Vukoman Gagović
  • 28
  • 11
  • 13
Ilija Mugoša
97Božidar Janjušević
  • 37
Milovan Drašković
210Dragan Jakovljević
  • 30
  • 9
  • 32
Bojan Bajović
74Luka Vuletić
Dejan Miličić148Semir Gurzaković
  • 38
Mirko Durutović
2015Lazar Vulanović
Borislav Adžić15-
  • 28
Aleksandar Obradović
16-
Ranko Novović11-
  • 9
  • 26
Marko Spasojević
6-
Zoran Barović13-
Treneri
Zoran Milašević-

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional5500210+2115
2.Polet Stars4400232+2112
3.Zora Spuž5401167+912
4.OFK Titograd4301174+139
5.Crvena stijena4301112+99
6.Zabjelo4202105+56
7.Čelik Nikšić320185+36
8.Ilarion51041512+33
9.Ribnica210164+23
10.Drezga51041312+13
11.Adria5104535-303
12.Karioke3003018-180
13.Olympico5005039-390