• Kadetska liga 18/19
  • 4. kolo
  • Stadion Lugovi, Budva
  • 23.03.2019. 11:00
  • Broj gledalaca: 20
Petrovac
1
:
Otrant-Olympic
2
1
2
Glavni sudija: Luka Radulović, I pomoćnik: Vladimir Miranović, II pomoćnik: Vladislav Radenović, Delegat: Aleksandar Zarubica
Petrovac:Otrant-Olympic
  • 90+2
Rajko Boljević (G)
1720Almir Dodić (G)
  • 30
Miloš Vojvodić
804Myrto Dragoviq
Ognjen Drašković1618Arnes Lolović
Saša Raketić (C)3310Edin Ficiq (C)
Nemanja Perazić9022Admir Ljamović
Aleksa Trifunović2224Endrit Sefa
Lazar Darmanović306Gentijan Dasharami
  • 74
Miloš Miročević
93Nikoll Lukić
  • 30
  • 78
  • 46
Obren Kovačević
1033Ardijan Asllanoviq
  • 46
Bogdan Kaluđerović
37Vahid Alibašić
  • 57
Aleksa Daković
2114Ron Ćićri
  • 90+2
Rezervni igrači
  • 74
Marko Sredović
35-
  • 30
Damir Šabotić
18-
  • 57
Mario Jovančević
5-
  • 46
Nemanja Bojić
4-
  • 46
Luka Jovanović
95-

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional5500210+2115
2.Polet Stars4400232+2112
3.Zora Spuž5401167+912
4.OFK Titograd4301174+139
5.Crvena stijena4301112+99
6.Zabjelo4202105+56
7.Čelik Nikšić320185+36
8.Ilarion51041512+33
9.Ribnica210164+23
10.Drezga51041312+13
11.Adria5104535-303
12.Karioke3003018-180
13.Olympico5005039-390