• Telekom 1. CFL 17/18
  • 26. kolo
  • Stadion Mitar Mićo Goliš, Petrovac
  • 31.03.2018. 18:30
  • Broj gledalaca: 150
Petrovac
0
:
OFK Titograd
0
0
0
Glavni sudija: Miloš Savović, I pomoćnik: Danijel Dević, II pomoćnik: Marjan Paunović, Četvrti sudija: Miloš Nedić, Kontrolor suđenja: Amil Gerina, Delegat: Božidar Bulatović
postignutim rezultatom

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional121110374+3334
2.Crvena stijena121011347+2731
3.Zora Spuž117043618+1821
4.Čelik Nikšić107032712+1521
5.Ribnica107032415+921
6.Polet Stars116143614+2219
7.Zabjelo106043115+1618
8.OFK Titograd115153318+1516
9.Drezga124173928+1113
10.Ilarion113082722+59
11.Karioke112181641-257
12.Adria111010865-573
13.Olympico120012291-890