• Kadetska liga 18/19
  • 8. kolo
  • Stadion Velika plaža, Ulcinj
  • 20.04.2019. 16:30
  • Broj gledalaca: 30
Otrant-Olympic
1
:
Rudar
2
1
2
Glavni sudija: Manojlo Sekulić, I pomoćnik: Ivan Klačar, II pomoćnik: Dušan Pajović, Delegat: Vladimir Bečanović
Otrant-Olympic:Rudar
Irhad Popović (G)112Ervin Helić (G)
Myrto Dragoviq421Milan Irić
Arnes Lolović1833Milivoje Terzić
Edin Ficiq (C)1019Kristijan Ernec
  • 59
Kenan Tafić24Aleksa Golubović (C)
  • 39
  • 77
Admir Ljamović
2223Miloš Vukašinović
  • 90
  • 88
Endrit Sefa
249Ognjen Kasalica
  • 21
  • 88
Gentijan Dasharami
62Ognjen Despotović
  • 39
Nikoll Lukić
310Ervin Ciguljin
  • 46
Ardijan Asllanoviq
337Uroš Čepić
  • 64
Vahid Alibašić
715Marko Krstonijević
  • 16
  • 33
Rezervni igrači
  • 64
Emin Kulla
2595Aleksa Raonić
  • 77
Ardit Gorana
514Lazar Vučetić
  • 46
Dino Alibašić
1566Ljubisav Zorić
  • 88
Ron Ćićri
1418Amar Bambur
  • 90
  • 88
Almir Dodić
208Arsenije Čepić

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional121110374+3334
2.Crvena stijena121011347+2731
3.Zora Spuž128044121+2024
4.Čelik Nikšić128043218+1424
5.Ribnica128042817+1124
6.Zabjelo127053319+1421
7.Polet Stars126153717+2019
8.OFK Titograd126153619+1719
9.Drezga124173928+1113
10.Karioke123182442-1810
11.Ilarion123092824+49
12.Adria121011973-643
13.Olympico120012291-890