• Kadetska liga 18/19
  • 5. kolo
  • Stadion Velika plaža, Ulcinj
  • 30.03.2019. 15:30
  • Broj gledalaca: 60
Otrant-Olympic
0
:
Bokelj
0
0
0
Glavni sudija: Manojlo Sekulić, I pomoćnik: Filip Đukanović, II pomoćnik: Emir Kuloglija, Delegat: Davor Franović
Otrant-Olympic:Bokelj
Irhad Popović (G)11Ivan Radović (G)
Myrto Dragoviq43Vasilije Jakovljević
  • 57
Arnes Lolović
187David Radević (C)
Edin Ficiq (C)1017Petar Sklender
Kenan Tafić219Dejan Bušković
  • 38
  • 46
  • 46
Admir Ljamović
226Aleksandar Čolan
  • 46
Endrit Sefa2411Đorđe Vukajlović
  • 66
Gentijan Dasharami
613Ivan Knežević
Nikoll Lukić323Toni Katelan
  • 70
Ardijan Asllanoviq3388Komnen Kankaraš
  • 82
  • 60
Eljhan Begzić
1922Lazar Zejak
Rezervni igrači
  • 57
Edin Karamanaga
114Ivan Gogalić
  • 70
  • 46
Dijari Mujić
165Vanja Drakić
  • 46
  • 60
Emin Kulla
252Gracija Brguljan
  • 66
Vahid Alibašić
79Mitar Vujačić
  • 46
Dino Alibašić1528Dragan Perunović
  • 82
Ron Ćićri14-
Almir Dodić20-

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional121110374+3334
2.Crvena stijena121011347+2731
3.Zora Spuž128044121+2024
4.Čelik Nikšić128043218+1424
5.Ribnica128042817+1124
6.Zabjelo127053319+1421
7.Polet Stars126153717+2019
8.OFK Titograd126153619+1719
9.Drezga124173928+1113
10.Karioke123182442-1810
11.Ilarion123092824+49
12.Adria121011973-643
13.Olympico120012291-890