OFK Titograd
0
:
Polet Stars
0
0
0
Glavni sudija: Predrag Baucal, I pomoćnik: Filip Spasojević, II pomoćnik: Branislav Kljajević, Delegat: Mladen Vujačić
OFK Titograd:Polet Stars
Rajko Boljević (G)26-
Bogdan Čelebić16-
Filip Vuković2-
Aldin Muradbašić44-
Anton Gjonlekiq30-
Abedin Hakšabanović77-
Jovan Kljajević9-
Damir Adrović8-
Igor Radević19-
Emir Spahić (C)5-
Rade Đaković18-
Rezervni igrači
Denis Krkanović99-
Vuk Pejović3-
David Berišaj70-
Aljfred Gojčaj21-
Marko Popović11-
Balša Janković4-
Treneri
Mirko Raičević-

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional121110374+3334
2.Crvena stijena121011347+2731
3.Zora Spuž128044121+2024
4.Zabjelo117043316+1721
5.Čelik Nikšić117043017+1321
6.Ribnica107032415+921
7.Polet Stars116143614+2219
8.OFK Titograd115153318+1516
9.Drezga124173928+1113
10.Karioke123182442-1810
11.Ilarion123092824+49
12.Adria121011973-643
13.Olympico120012291-890