• Kadetska liga Crne Gore 18/19
  • 12. kolo
  • Gradski stadion, Plav
  • 27.10.2018. 13:30
  • Broj gledalaca: 30
Jezero
3
:
Budućnost
0
3
0
Glavni sudija: Dejan Cimbaljević, I pomoćnik: Miloš Nedić, II pomoćnik: Mladen Knežević, Delegat: Dejan Paunović
pff

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional5500210+2115
2.Polet Stars4400232+2112
3.Zora Spuž5401167+912
4.OFK Titograd4301174+139
5.Crvena stijena4301112+99
6.Zabjelo4202105+56
7.Čelik Nikšić320185+36
8.Ilarion51041512+33
9.Ribnica210164+23
10.Drezga51041312+13
11.Adria5104535-303
12.Karioke3003018-180
13.Olympico5005039-390