Dečić
1
:
OFK Titograd
1
1
1
Glavni sudija: Nikola Potpara, I pomoćnik: Đuro Radonjić, II pomoćnik: Balša Maraš, Delegat: Nikolina Krstović
Dečić:OFK Titograd
Ljeon Camaj (G)11Vuk Radović (G)
Gjin Dushaj48Sava Savović
Visar Djoković1419Aleksa Miranović
  • 59
Daris Šahman
84Mašan Radulović
Armend Gjelaj514Marko Mašulović
  • 48
Edon Niković65Aleksa Delić
Nihad Niković911Mihailo Đurović
  • 22
Agron Gojçaj39Nemanja Musrtur
Ibrahim Niković27Aleksa Lazarević
  • 23
Anel Orahovac
1528Andrija Raičević
Aleksander Đokaj (C)103Nikola Avedisović (C)
Rezervni igrači
Kristijan Arapović (G)1212Đurađ Brković (G)
Hamza Orahovac1924Vuk Miličić
David Ljuljdjurović1713Lazar Leovac
Amel Pepić2218Luka Prenkočević
  • 23
Muhamed Krutaj
715Danilo Šofranac
Albert Vuljaj1816Petar Petkov
Emin Paljević1317Lazar Mrdak
Dino Orahovac162Lazar Vukašinović
  • 48

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional121110374+3334
2.Crvena stijena121011347+2731
3.Zora Spuž128044121+2024
4.Zabjelo117043316+1721
5.Čelik Nikšić117043017+1321
6.Ribnica107032415+921
7.Polet Stars116143614+2219
8.OFK Titograd115153318+1516
9.Drezga124173928+1113
10.Karioke123182442-1810
11.Ilarion123092824+49
12.Adria121011973-643
13.Olympico120012291-890