Crvena stijena
6
:
Olympico
0
6
0
Glavni sudija: Nikola Kalezić, I pomoćnik: Predrag Baucal, II pomoćnik: Branislav Kljajević, Delegat: Senad Padović
Crvena stijena:Olympico
Ognjen Popović (G)1212Stefan Mrđenović (G)
  • 29
Petar Čelebić
2118Eldar Fetić
Ivan Gazivoda2211Haris Krkanović
Ognjen Todorović1620Denad Bašanović
Stefan Ivanović265Živko Kaljević (C)
Nikola Radonjić821Luka Radović
  • 17
  • 39
Nikola Pejović (C)
1117Predrag Matanović
  • 29
Boris Stijepović
4-
Kuštrim Arifi17-
Aleksandar Raičković7-
  • 7
  • 13
  • 21
Boško Vukčević
18-
Rezervni igrači
Nikola Ćinćur15-
  • 29
  • 38
Andrej Mirković
38-
Marko Mešter3-
  • 29
Marko Raičević
20-
Sava Arčon13-
Dušan Lakušić6-

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional121110374+3334
2.Crvena stijena121011347+2731
3.Zora Spuž128044121+2024
4.Čelik Nikšić128043218+1424
5.Ribnica128042817+1124
6.Zabjelo127053319+1421
7.Polet Stars126153717+2019
8.OFK Titograd126153619+1719
9.Drezga124173928+1113
10.Karioke123182442-1810
11.Ilarion123092824+49
12.Adria121011973-643
13.Olympico120012291-890