• Futsal plej-of 18/19
  • 1. kolo
  • Mediteranski sportski centar, Budva
  • 22.05.2019. 18:00
  • Broj gledalaca: 100
Cezar
1
:
Titograd
9
1
9
Prvi sudija : Saša Goranović, Drugi sudija : Branko Stanić, Delegat: Radojica Klačar
Cezar:Titograd
Nemanja Koprivica (G)199Dragoljub Despotović (G)
Žarko Sokić (G)1622Milun Sekulić (G)
  • 25
  • 27
Nikola Spalević (C)
114Darko Bojanović (C)
  • 40
Dragan Jakovljević109Ilija Mugoša
  • 34
  • 37
Luka Vuletić42Milovan Drašković
Mihajlo Damjanović147Bojan Bajović
  • 12
Semir Gurzaković314Dejan Miličić
  • 22
  • 31
Lazar Vulanović
1520Mirko Durutović
Božidar Janjušević715Borislav Adžić
  • 31
Saša Gojković1316Aleksandar Obradović
Jovan Radnjić211Ranko Novović
-6Marko Spasojević
  • 29
-13Zoran Barović
  • 31
Treneri
-Zoran Milašević

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional5500210+2115
2.Polet Stars4400232+2112
3.Zora Spuž5401167+912
4.OFK Titograd4301174+139
5.Crvena stijena4301112+99
6.Zabjelo4202105+56
7.Čelik Nikšić320185+36
8.Ilarion51041512+33
9.Ribnica210164+23
10.Drezga51041312+13
11.Adria5104535-303
12.Karioke3003018-180
13.Olympico5005039-390