• Kadetska liga Crne Gore 18/19
  • 11. kolo
  • Stadion pod Vrmcem, Kotor
  • 20.10.2018. 13:30
  • Broj gledalaca: 20
Bokelj
3
:
Otrant-Olympic
5
3
5
Glavni sudija: Miloš Jabučanin, I pomoćnik: Miloš Janković, II pomoćnik: Slobodan Stanković, Delegat: Radoje Nenadović
Bokelj:Otrant-Olympic
  • 32
Milo Bećir (G)
121Irhad Popović (G)
  • 87
Vasilije Jakovljević
326Elvin Marseni
  • 9
  • 15
David Radević
74Myrto Dragoviq
Petar Sklender1710Edin Ficiq
  • 3
  • 49
  • 88
  • 68
Vanja Drakić
52Kenan Tafić (C)
  • 42
  • 67
  • 89
Đorđe Vukajlović
1125Rian Tula
  • 32
  • 46
  • 86
Filip Krivokapić
1624Endrit Sefa
  • 80
  • 90
Goran Otašević
146Gentijan Dasharami
  • 70
  • 46
Toni Katelan
233Nikoll Lukić
  • 29
  • 37
Mitar Vujačić (C)
914Meris Ibrahimi
  • 75
Anton Sindik
1816Dijari Mujić
Rezervni igrači
  • 32
Mlađan Janjalija (G)
2111Edin Karamanaga
  • 46
  • 75
Gracija Brguljan
222Admir Ljamović
  • 80
  • 15
  • 22
Komnen Kankaraš
8833Ardijan Asllanoviq
  • 88
  • 46
Gzim Ahmeti
259Dorjan Kurtović
  • 70
  • 37
Lazar Zejak
22-

Regionalna liga Centar 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.FK Internacional5500210+2115
2.Polet Stars4400232+2112
3.Zora Spuž5401167+912
4.OFK Titograd4301174+139
5.Crvena stijena4301112+99
6.Zabjelo4202105+56
7.Čelik Nikšić320185+36
8.Ilarion51041512+33
9.Ribnica210164+23
10.Drezga51041312+13
11.Adria5104535-303
12.Karioke3003018-180
13.Olympico5005039-390