• Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
14.09.2019.
09:00
Stadion FK KomPorto Podgorica30Ribnica>
14.09.2019.
11:00
Stadion FK KomBlue Star02Polet Stars>
14.09.2019.
11:00
DG arenaPodgorica51FK Sparta>
15.09.2019.
10:00
Stadion FK BratstvoBratstvo019Budućnost>
15.09.2019.
10:00
Stadion FK KomKom11OFK Titograd>
15.09.2019.
14:00
Stadion FK "Polet stars"Zabjelo04Sutjeska>
2. koloIzvještaj
21.09.2019.
09:00
Gradski stadionSutjeska23Podgorica>
21.09.2019.
10:30
Stadion na ZlaticiBlue Star00Porto Podgorica>
21.09.2019.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostRibnica--Bratstvo>
22.09.2019.
10:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Kom>
22.09.2019.
13:30
Pomoćni teren OFK TitogradOFK Titograd130Zabjelo>
22.09.2019.
14:30
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars12FK Sparta>
3. koloIzvještaj
25.09.2019.
14:30
Stadion FK BratstvoPorto Podgorica07Polet Stars>
28.09.2019.
08:00
Stadion FK "Polet stars"Zabjelo05Budućnost>
28.09.2019.
11:00
Kasarna "Masline"FK Sparta16Sutjeska>
28.09.2019.
11:30
DG arenaPodgorica04OFK Titograd>
29.09.2019.
11:00
Stadion FK BratstvoBratstvo06Blue Star>
28.11.2019.
20:00
Stadion FK KomKom170Ribnica>
4. koloIzvještaj
05.10.2019.
10:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars21Sutjeska>
05.10.2019.
11:00
Stadion na ZlaticiBlue Star14Kom>
05.10.2019.
12:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Podgorica>
05.10.2019.
13:00
Stadion na ZlaticiPorto Podgorica80Bratstvo>
05.10.2019.
20:30
Pomoćni teren FK BudućnostRibnica18Zabjelo>
06.10.2019.
10:00
Pomoćni teren OFK TitogradOFK Titograd31FK Sparta>
5. koloIzvještaj
12.10.2019.
09:00
Stadion FK BratstvoBratstvo020Polet Stars>
12.10.2019.
11:00
Stadion FK "Polet stars"Zabjelo30Blue Star>
12.10.2019.
12:00
Kasarna "Masline"FK Sparta20Budućnost>
12.10.2019.
13:00
Stadion FK KomKom31Porto Podgorica>
13.10.2019.
10:00
DG arenaPodgorica350Ribnica>
13.10.2019.
11:00
Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić''Sutjeska22OFK Titograd>
6. koloIzvještaj
19.10.2019.
09:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars11OFK Titograd>
19.10.2019.
09:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Sutjeska>
19.10.2019.
11:00
Stadion na ZlaticiBlue Star34Podgorica>
19.10.2019.
13:00
Stadion na ZlaticiPorto Podgorica10Zabjelo>
19.10.2019.
20:30
Pomoćni teren FK BudućnostRibnica018FK Sparta>
20.10.2019.
10:00
Stadion FK BratstvoBratstvo014Kom>
7. koloIzvještaj
26.10.2019.
08:30
Pomoćni teren FK SutjeskaSutjeska30Ribnica>
26.10.2019.
13:00
Kasarna "Masline"FK Sparta31Blue Star>
26.10.2019.
14:00
Stadion FK KomKom72Polet Stars>
27.10.2019.
09:00
DG arenaPodgorica31Porto Podgorica>
29.10.2019.
15:00
Stadion FK "Polet stars"Zabjelo40Bratstvo>
20.11.2019.
13:00
DG arenaOFK Titograd20Budućnost>
8. koloIzvještaj
02.11.2019.
13:00
Kasarna "Masline"Porto Podgorica02FK Sparta>
03.11.2019.
10:00
Stadion FK BratstvoBratstvo08Podgorica>
03.11.2019.
18:30
Stadion FK KomKom40Zabjelo>
03.11.2019.
19:00
Pomoćni teren FK BudućnostRibnica019OFK Titograd>
04.11.2019.
14:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars23Budućnost>
04.11.2019.
20:00
Stadion FK KomBlue Star16Sutjeska>
9. koloIzvještaj
09.11.2019.
09:30
Stadion FK BratstvoFK Sparta150Bratstvo>
09.11.2019.
10:00
Stadion FK "Polet stars"Zabjelo310Polet Stars>
09.11.2019.
10:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost70Ribnica>
09.11.2019.
13:00
Gradski stadionSutjeska70Porto Podgorica>
10.11.2019.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradOFK Titograd20Blue Star>
10.11.2019.
16:30
DG arenaPodgorica21Kom>
10. koloIzvještaj
16.11.2019.
10:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars90Ribnica>
16.11.2019.
10:30
Stadion FK BratstvoBratstvo013Sutjeska>
16.11.2019.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradPorto Podgorica03OFK Titograd>
16.11.2019.
14:00
Stadion FK "Polet stars"Zabjelo03Podgorica>
17.11.2019.
11:00
Stadion FK KomBlue Star06Budućnost>
17.11.2019.
14:00
Stadion FK KomKom13FK Sparta>
11. koloIzvještaj
23.11.2019.
11:00
Kasarna "Masline"FK Sparta20Zabjelo>
23.11.2019.
14:00
Gradski stadionSutjeska30Kom>
23.11.2019.
14:00
Pomoćni teren OFK TitogradOFK Titograd200Bratstvo>
23.11.2019.
17:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost30Porto Podgorica>
24.11.2019.
10:00
DG arenaPodgorica10Polet Stars>
25.11.2019.
19:00
Pomoćni teren FK BudućnostRibnica08Blue Star>
12. koloIzvještaj
07.03.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Bratstvo-
07.03.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Kom-
07.03.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Zabjelo-
07.03.2020.
13:00
-FK Sparta--Podgorica-
07.03.2020.
13:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Blue Star-
07.03.2020.
13:00
Trening kamp FSCGRibnica--Porto Podgorica-
13. koloIzvještaj
14.03.2020.
13:00
-FK Sparta--Polet Stars-
14.03.2020.
13:00
DG arenaPodgorica--Sutjeska-
14.03.2020.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--OFK Titograd-
14.03.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Budućnost-
14.03.2020.
13:00
Stadion FK BratstvoBratstvo--Ribnica-
14.03.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradPorto Podgorica--Blue Star-
14. koloIzvještaj
21.03.2020.
13:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Porto Podgorica-
21.03.2020.
13:00
Kasarna "Masline"Blue Star--Bratstvo-
21.03.2020.
13:00
Trening kamp FSCGRibnica--Kom-
21.03.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Zabjelo-
21.03.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Podgorica-
21.03.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--FK Sparta-
15. koloIzvještaj
28.03.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Polet Stars-
28.03.2020.
13:00
-FK Sparta--OFK Titograd-
28.03.2020.
13:00
DG arenaPodgorica--Budućnost-
28.03.2020.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--Ribnica-
28.03.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Blue Star-
28.03.2020.
13:00
Stadion FK BratstvoBratstvo--Porto Podgorica-
16. koloIzvještaj
04.04.2020.
13:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Bratstvo-
04.04.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradPorto Podgorica--Kom-
04.04.2020.
13:00
Kasarna "Masline"Blue Star--Zabjelo-
04.04.2020.
13:00
Trening kamp FSCGRibnica--Podgorica-
04.04.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--FK Sparta-
04.04.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Sutjeska-
17. koloIzvještaj
11.04.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Polet Stars-
11.04.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Budućnost-
11.04.2020.
13:00
-FK Sparta--Ribnica-
11.04.2020.
13:00
DG arenaPodgorica--Blue Star-
11.04.2020.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--Porto Podgorica-
11.04.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Bratstvo-
18. koloIzvještaj
18.04.2020.
13:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Kom-
18.04.2020.
13:00
Stadion FK BratstvoBratstvo--Zabjelo-
18.04.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradPorto Podgorica--Podgorica-
18.04.2020.
13:00
Kasarna "Masline"Blue Star--FK Sparta-
18.04.2020.
13:00
Trening kamp FSCGRibnica--Sutjeska-
18.04.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--OFK Titograd-
19. koloIzvještaj
25.04.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Polet Stars-
25.04.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Ribnica-
25.04.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Blue Star-
25.04.2020.
13:00
-FK Sparta--Porto Podgorica-
25.04.2020.
13:00
DG arenaPodgorica--Bratstvo-
25.04.2020.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--Kom-
20. koloIzvještaj
02.05.2020.
13:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Zabjelo-
02.05.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Podgorica-
02.05.2020.
13:00
Stadion FK BratstvoBratstvo--FK Sparta-
02.05.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradPorto Podgorica--Sutjeska-
02.05.2020.
13:00
Kasarna "Masline"Blue Star--OFK Titograd-
02.05.2020.
13:00
Trening kamp FSCGRibnica--Budućnost-
21. koloIzvještaj
09.05.2020.
13:00
Trening kamp FSCGRibnica--Polet Stars-
09.05.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Blue Star-
09.05.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Porto Podgorica-
09.05.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Bratstvo-
09.05.2020.
13:00
-FK Sparta--Kom-
09.05.2020.
13:00
DG arenaPodgorica--Zabjelo-
22. koloIzvještaj
16.05.2020.
13:00
Stadion FK "Polet stars"Polet Stars--Podgorica-
16.05.2020.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--FK Sparta-
16.05.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Sutjeska-
16.05.2020.
13:00
Stadion FK BratstvoBratstvo--OFK Titograd-
16.05.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradPorto Podgorica--Budućnost-
16.05.2020.
13:00
Kasarna "Masline"Blue Star--Ribnica-

Liga pionira 2005 - 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd11830705+6527
2.Podgorica119026514+5127
3.Budućnost11902499+4027
4.FK Sparta118035017+3324
5.Sutjeska117134811+3722
6.Kom116145315+3819
7.Polet Stars116145618+3819
8.Porto Podgorica113171428-1410
9.Zabjelo113081843-259
10.Blue Star112182030-107
11.Ribnica1000101127-1260
12.Bratstvo1000100127-1270
IgračTimGolova
1Hamo BicićOFK Titograd21
2Vasilije AdžićPolet Stars20
3Stefan EćoPolet Stars20
4Bajro MujkovićFK Sparta15
5Denis LjuljanovićBudućnost11
6Irfan FetićFK Sparta10
7Nenad KrivokapićBudućnost10
8Romario CamajBudućnost9
9Matija MilinkovićSutjeska9
10Amar MethadžovićPodgorica8
11Janko Prelević8
12ivo ŠkuletićFK Sparta8
13Petar BaracKom7
14Miloš LalevićBlue Star7
15Matija LaličićPodgorica7
16Radoje KukovićKom6
17Dženis Ličina6
18Balša MrvaljevićBudućnost6
19Nemanja Pavićević6
20Stefan RadojevićSutjeska6
21Milan RoganovićPodgorica6
22Ognjen Vukašinović6
23Stefan ĐalacPodgorica6
24Andrija FilipovićPodgorica5
25Aleksa MugošaBudućnost5
26Matija MusićKom5
27Vasilije PeroševićSutjeska5
28Rajko PopovićOFK Titograd5
29Andrija PočekSutjeska5
30Luka TatarPodgorica5
31Marko VračarPodgorica5
32Lazar VujisićPodgorica5
33Aleksa VukotićKom5
34Sava ČađenovićKom5
35Kenan ŠaljajFK Sparta5
36Matija AbazovićPolet Stars4
37David DedivanovićPorto Podgorica4
38Bojan JanjuševićBlue Star4
39Mladen KalezićPodgorica4
40Ljubo KaluđerovićPolet Stars4
41Aleksandar MilovićZabjelo4
42Andrija Radonjić4
43Nemanja RoganovićSutjeska4
44Božidar AdžićSutjeska3
45Aleksa AtanaskovićKom3
46Jakša BaošićKom3
47Aleksa BožovićKom3
48Lazar Bulajić3
49Luka Ceković3
50Albert GojçajPorto Podgorica3
51Balša JokićSutjeska3
52Petar MalikovićKom3
53Marko Malović3
54Luka Radulović3
55Dražen TodorovićBlue Star3
56Petar VelimirovićFK Sparta3
57Ognjen Adžić2
58Amar BalićFK Sparta2
59Damjan BubanjaBlue Star2
60Andrija BulatovićKom2
61Balša BulatovićBlue Star2
62Marijan DubljevićSutjeska2
63Andrej JovanovićPolet Stars2
64Petar Kažić2
65Andrija KojovićKom2
66Lazar LalovićFK Sparta2
67Andrija MajićPodgorica2
68Nikola MedojevićBudućnost2
69Nemanja NišavićKom2
70Mensur PepeljakKom2
71Uroš PiperovićPodgorica2
72Andrej PrenkočevićPorto Podgorica2
73Luka SmolovićOFK Titograd2
74Damjan VidićFK Sparta2
75Živko VišnjićZabjelo2
76Janko VukićevićSutjeska2
77Matija VukovićZabjelo2
78Andrija VučićPolet Stars2
79Matija ŠekarićZabjelo2
80Danilo BajovićSutjeska1
81Miloš Bauković1
82Balša BožovićKom1
83Nemanja DebeljevićBudućnost1
84Matija DraganićSutjeska1
85Danilo DrakićOFK Titograd1
86Edber FeratovićFK Sparta1
87Ivan Ivanović1
88Lazar JankovićFK Sparta1
89Vasilije Jelić1
90Blažo Jovetić1
91Stefan KrivokapićPodgorica1
92Balša MarovićBlue Star1
93Mirko MilovićSutjeska1
94Dragan MiranovićPodgorica1
95Filip PerovićBudućnost1
96Danilo PočekSutjeska1
97Nemanja RadevićOFK Titograd1
98Matija RadojevićPorto Podgorica1
99Balša RadulovićOFK Titograd1
100Pavle SavovićPorto Podgorica1
101Nikola SinđićBlue Star1
102Andrija SkrobanovićOFK Titograd1
103Marko TadićOFK Titograd1
104Sulejman UkovićRibnica1
105Miloš VračarPodgorica1
106Nemanja VujačićPolet Stars1
107Viktor VujačićSutjeska1
108Nikola VujovićKom1
109Milan Vujošević1
110Filip VukašinovićKom1
111Luka VukčevićPodgorica1
112Filip VučeljićBlue Star1
113Luka ČađenovićPorto Podgorica1
114Miloš ČolevićPorto Podgorica1
115Viktor ČolevićPorto Podgorica1
116Andrija ĐilasZabjelo1
117Balša ŠundićKom1
118Lazar ŠutovićBlue Star1

Liga pionira 2005 - 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd11830705+6527
2.Podgorica119026514+5127
3.Budućnost11902499+4027
4.FK Sparta118035017+3324
5.Sutjeska117134811+3722
6.Kom116145315+3819
7.Polet Stars116145618+3819
8.Porto Podgorica113171428-1410
9.Zabjelo113081843-259
10.Blue Star112182030-107
11.Ribnica1000101127-1260
12.Bratstvo1000100127-1270