• Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
14.09.2019.
19:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom20Zeta>
15.09.2019.
08:30
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke02Kom>
15.09.2019.
09:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion41Crvena stijena>
15.09.2019.
10:00
DG arenaAdria011OFK Mladost DG>
15.09.2019.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost12OFK Titograd>
15.09.2019.
11:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad20Sutjeska>
2. koloIzvještaj
21.09.2019.
10:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena11Adria>
21.09.2019.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke04Budućnost>
21.09.2019.
15:30
Gradski stadionSutjeska80Ilarion>
21.09.2019.
18:30
Stadion FK KomKom07OFK Mladost DG>
22.09.2019.
09:00
Stadion TrešnjicaZeta12Danilovgrad>
22.09.2019.
09:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd22Stari Aerodrom>
3. koloIzvještaj
28.09.2019.
09:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion14Zeta>
28.09.2019.
09:00
DG arenaOFK Mladost DG180Crvena stijena>
28.09.2019.
16:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad02OFK Titograd>
28.09.2019.
18:30
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom50Karioke>
29.09.2019.
10:00
Stadion FK KomAdria13Sutjeska>
29.09.2019.
10:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost40Kom>
4. koloIzvještaj
05.10.2019.
09:00
Pomoćni teren FK SutjeskaSutjeska02OFK Mladost DG>
05.10.2019.
14:00
Stadion FK KomKom41Crvena stijena>
06.10.2019.
08:00
Pomoćni teren OFK TitogradOFK Titograd170Ilarion>
06.10.2019.
09:00
Gradski stadionBudućnost00Stari Aerodrom>
06.10.2019.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta31Adria>
06.10.2019.
18:00
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke14Danilovgrad>
5. koloIzvještaj
12.10.2019.
09:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion32Karioke>
12.10.2019.
10:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena22Sutjeska>
12.10.2019.
10:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad22Budućnost>
12.10.2019.
16:00
Pomoćni teren OFK TitogradAdria112OFK Titograd>
13.10.2019.
12:00
DG arenaOFK Mladost DG111Zeta>
13.10.2019.
18:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom10Kom>
6. koloIzvještaj
19.10.2019.
09:00
Stadion TrešnjicaZeta50Crvena stijena>
19.10.2019.
12:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost100Ilarion>
19.10.2019.
16:00
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke02Adria>
19.10.2019.
17:30
Pomoćni teren OFK TitogradOFK Titograd20OFK Mladost DG>
20.10.2019.
18:00
Stadion FK KomKom11Sutjeska>
20.10.2019.
20:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom10Danilovgrad>
7. koloIzvještaj
26.10.2019.
10:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena07OFK Titograd>
26.10.2019.
11:00
Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić''Sutjeska30Zeta>
26.10.2019.
16:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad01Kom>
26.10.2019.
18:00
Pomoćni teren FK BudućnostAdria10Budućnost>
27.10.2019.
19:00
DG arenaOFK Mladost DG180Karioke>
28.10.2019.
15:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion02Stari Aerodrom>
8. koloIzvještaj
01.11.2019.
14:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad21Ilarion>
02.11.2019.
14:00
Gradski stadionBudućnost13OFK Mladost DG>
02.11.2019.
16:00
Pomoćni teren OFK TitogradOFK Titograd60Sutjeska>
02.11.2019.
16:00
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke00Crvena stijena>
02.11.2019.
16:30
Stadion FK KomKom40Zeta>
03.11.2019.
11:30
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom21Adria>
9. koloIzvještaj
09.11.2019.
09:00
Gradski stadionSutjeska60Karioke>
09.11.2019.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta08OFK Titograd>
09.11.2019.
14:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena05Budućnost>
09.11.2019.
14:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion03Kom>
10.11.2019.
10:00
Stadion FK KomAdria03Danilovgrad>
10.11.2019.
10:00
DG arenaOFK Mladost DG01Stari Aerodrom>
10. koloIzvještaj
16.11.2019.
12:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost31Sutjeska>
16.11.2019.
15:30
Pomoćni teren FK BudućnostKarioke05Zeta>
16.11.2019.
16:00
Stadion FK KomKom04OFK Titograd>
16.11.2019.
16:00
DG arenaDanilovgrad21OFK Mladost DG>
17.11.2019.
08:30
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom30Crvena stijena>
17.11.2019.
10:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion10Adria>
11. koloIzvještaj
23.11.2019.
10:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena23Danilovgrad>
23.11.2019.
11:00
DG arenaOFK Mladost DG90Ilarion>
23.11.2019.
11:30
Gradski stadionSutjeska01Stari Aerodrom>
24.11.2019.
16:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd110Karioke>
25.11.2019.
14:00
Stadion TrešnjicaZeta11Budućnost>
01.12.2019.
15:00
DG arenaAdria03Kom>
12. koloIzvještaj
07.03.2020.
10:00
Pomoćni teren OFK TitogradOFK Titograd10Budućnost>
08.03.2020.
10:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena10Ilarion>
08.03.2020.
12:00
Gradski stadionSutjeska10Danilovgrad>
08.03.2020.
14:00
Stadion TrešnjicaZeta11Stari Aerodrom>
08.03.2020.
16:00
Stadion FK KomKom40Karioke>
08.03.2020.
18:00
DG arenaOFK Mladost DG60Adria>
13. koloIzvještaj
10.03.2020.
16:00
Gradski stadionBudućnost70Karioke>
14.03.2020.
08:00
Pomoćni teren FK DečićDanilovgrad--Zeta>
14.03.2020.
12:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion--Sutjeska>
14.03.2020.
20:30
DG arenaOFK Mladost DG--Kom>
15.03.2020.
20:30
DG arenaAdria--Crvena stijena>
17.03.2020.
18:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--OFK Titograd>
14. koloIzvještaj
21.03.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Budućnost>
21.03.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke--Stari Aerodrom>
21.03.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Danilovgrad>
21.03.2020.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta--Ilarion>
21.03.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Adria>
21.03.2020.
13:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena--OFK Mladost DG>
15. koloIzvještaj
28.03.2020.
13:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena--Kom>
28.03.2020.
13:00
DG arenaOFK Mladost DG--Sutjeska>
28.03.2020.
13:00
DG arenaAdria--Zeta>
28.03.2020.
13:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion--OFK Titograd>
28.03.2020.
13:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad--Karioke>
28.03.2020.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--Budućnost>
16. koloIzvještaj
04.04.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Stari Aerodrom>
04.04.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Danilovgrad>
04.04.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke--Ilarion>
04.04.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Adria>
04.04.2020.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta--OFK Mladost DG>
04.04.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Crvena stijena>
17. koloIzvještaj
11.04.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Kom>
11.04.2020.
13:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena--Zeta>
11.04.2020.
13:00
DG arenaOFK Mladost DG--OFK Titograd>
11.04.2020.
13:00
DG arenaAdria--Karioke>
11.04.2020.
13:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion--Budućnost>
11.04.2020.
13:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad--Stari Aerodrom>
18. koloIzvještaj
18.04.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Danilovgrad>
18.04.2020.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--Ilarion>
18.04.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Adria>
18.04.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke--OFK Mladost DG>
18.04.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Crvena stijena>
18.04.2020.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta--Sutjeska>
19. koloIzvještaj
25.04.2020.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta--Kom>
25.04.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--OFK Titograd>
25.04.2020.
13:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena--Karioke>
25.04.2020.
13:00
DG arenaOFK Mladost DG--Budućnost>
25.04.2020.
13:00
DG arenaAdria--Stari Aerodrom>
25.04.2020.
13:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion--Danilovgrad>
20. koloIzvještaj
02.05.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Ilarion>
02.05.2020.
13:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad--Adria>
02.05.2020.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--OFK Mladost DG>
02.05.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Crvena stijena>
02.05.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke--Sutjeska>
02.05.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Zeta>
21. koloIzvještaj
09.05.2020.
13:00
DG arenaOFK Titograd--Kom>
09.05.2020.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta--Karioke>
09.05.2020.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Budućnost>
09.05.2020.
13:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena--Stari Aerodrom>
09.05.2020.
13:00
DG arenaOFK Mladost DG--Danilovgrad>
09.05.2020.
13:00
DG arenaAdria--Ilarion>
22. koloIzvještaj
16.05.2020.
13:00
Stadion FK KomKom--Adria>
16.05.2020.
13:00
Stadion FK "Ilarion"Ilarion--OFK Mladost DG>
16.05.2020.
13:00
Stadion FK ZoraDanilovgrad--Crvena stijena>
16.05.2020.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--Sutjeska>
16.05.2020.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Zeta>
16.05.2020.
13:00
Pomoćni teren OFK TitogradKarioke--OFK Titograd>

Liga pionira 2006 - 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd121110744+7034
2.Stari Aerodrom12930214+1730
3.OFK Mladost DG12903867+7927
4.Danilovgrad127142013+722
5.Kom127142218+422
6.Budućnost136343811+2721
7.Sutjeska125252518+717
8.Zeta124262134-1314
9.Ilarion123091059-499
10.Adria12219845-377
11.Crvena stijena12138852-446
12.Karioke130112371-681
IgračTimGolova
1Andrija Skrobanović OFK Titograd22
2Stefan Đukanović OFK Mladost DG18
3Vuk Popović OFK Mladost DG18
4Luka Filipović OFK Mladost DG13
5Marko Vukčević Budućnost12
6Đorđe Keković OFK Titograd11
7Marko Tadić OFK Titograd11
8Marko Perović OFK Titograd10
9Balša Đurašić OFK Mladost DG9
10Daris Burazerović Budućnost8
11Bojan Damjanović Sutjeska7
12Aleksa Kovačević Zeta7
13Andrija Jovanović Budućnost6
14Marko Šćepanović Danilovgrad6
15Matija Peković OFK Mladost DG6
16Mitar Kiković Stari Aerodrom6
17Ivan Šoć Zeta6
18Andrija Bulatović Kom5
19Andrej Bojanović OFK Mladost DG5
20Nemanja Radević OFK Titograd5
21Saša Rebić Danilovgrad4
22Vasilije Babović Kom4
23Đorđije Dulović Kom4
24Vasilije Marsenić Kom4
25Đorđe Mirković OFK Mladost DG4
26Uroš Lopičić OFK Titograd4
27Lazar Mirović OFK Titograd4
28Ognjen Caković Stari Aerodrom4
29Boško Baćović Sutjeska4
30Andrej Kostić Budućnost3
31Bojan Prelević Budućnost3
32Miloš Radović Crvena stijena3
33Danijel Jovanović Danilovgrad3
34Danilo Pejović OFK Titograd3
35Balša Petković Stari Aerodrom3
36Vuk Dubljević Sutjeska3
37Marko Zorić Sutjeska3
38Đorđe Vukčević Zeta3
39Daris Smajović Adria2
40Andrej Camaj Budućnost2
41Miodrag Rnković Budućnost2
42Balša Raičević Danilovgrad2
43Bogdan Anđušić Ilarion2
44Balša Šišević Ilarion2
45Balša Vukčević Ilarion2
46Andrija Vuković Karioke2
47Stefan Bojić OFK Mladost DG2
48Nikola Dajković OFK Titograd2
49Leonardo Gojčaj OFK Titograd2
50Lazar Maraš OFK Titograd2
51Dragutin Šaranović OFK Titograd2
52Aleksa Stijepović OFK Titograd2
53Tomislav Turović OFK Titograd2
54Aldin Adžimuhović Stari Aerodrom2
55Vasilije Kujović Stari Aerodrom2
56Danilo Ćetković Sutjeska2
57Jovan Mićković Sutjeska2
58Balša Stijepović Zeta2
59Tarik Adrović Adria1
60Andrija Ašanin Adria1
61David Dašić Adria1
62Damir Musić Adria1
63Marko Perković Adria1
64Koča Rajković Adria1
65Aleksa Karadžić Budućnost1
66Zarija Kumburović Budućnost1
67Marko Mikulić Crvena stijena1
68Blažo Miranović Crvena stijena1
69Andrej Petrović Crvena stijena1
70Bojan Radulović Crvena stijena1
71Kosta Šaban Crvena stijena1
72Nikola Brajović Danilovgrad1
73Miloš Konatar Danilovgrad1
74Nikola Mijatović Danilovgrad1
75Luka Šćepanović Danilovgrad1
76Petar Durković Ilarion1
77Lazar Kojičić Ilarion1
78Nikola Maraš Ilarion1
79Feđa Musić Karioke1
80Andrija Nišavić Kom1
81Danilo Pejović Kom1
82Slobodan Popović Kom1
83Stefan Škatarić Kom1
84Dragan Živković Kom1
85Matija Pavićević OFK Titograd1
86Daris Feratović Stari Aerodrom1
87Matija Mijović Stari Aerodrom1
88Filip Mujović Stari Aerodrom1
89Anes Murić Stari Aerodrom1
90Milo Janković Sutjeska1
91Pavle Pićurić Sutjeska1
92Mladen Vuković Sutjeska1
93Danilo Žižić Sutjeska1
94Nikola Krstović Zeta1

Liga pionira 2006 - 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd121110744+7034
2.Stari Aerodrom12930214+1730
3.OFK Mladost DG12903867+7927
4.Danilovgrad127142013+722
5.Kom127142218+422
6.Budućnost136343811+2721
7.Sutjeska125252518+717
8.Zeta124262134-1314
9.Ilarion123091059-499
10.Adria12219845-377
11.Crvena stijena12138852-446
12.Karioke130112371-681