• Aktuelne utakmice
  • Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
Subota, 01.10.2022.Izvještaj
09:005. koloTrening kamp FK BudućnostBudućnost160Zabjelo>
09:005. koloGradski stadionSutjeska21Podgorica>
12:305. koloStadion FK BratstvoAdria22Zlatna lopta>
17:305. koloTrening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Stari Aerodrom>
Nedjelja, 02.10.2022.Izvještaj
15:305. koloStadion braće VelaševićDanilovgrad--Župa>
Nedjelja, 09.10.2022.Izvještaj
13:006. koloStadion FK ZabjeloZabjelo--Adria-
13:006. koloSportski centar NikšićŽupa--Budućnost-
13:006. koloDG arenaPodgorica--Danilovgrad-
13:006. koloPomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--Sutjeska-
13:006. koloStadion FK KomKom--OFK Titograd-
1. koloIzvještaj
03.09.2022.
09:00
Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić''Sutjeska20Adria>
03.09.2022.
09:00
Stadion braće VelaševićDanilovgrad011Budućnost>
03.09.2022.
12:30
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom60Župa>
03.09.2022.
19:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd42Zlatna lopta>
04.09.2022.
18:00
Stadion FK KomKom80Zabjelo>
2. koloIzvještaj
11.09.2022.
09:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--OFK Titograd>
11.09.2022.
09:00
DG arenaPodgorica04Stari Aerodrom>
11.09.2022.
10:00
Stadion FK BratstvoAdria05Danilovgrad>
11.09.2022.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaŽupa06Kom>
11.09.2022.
13:00
Stadion FK KomZlatna lopta--Sutjeska>
3. koloIzvještaj
17.09.2022.
09:30
Stadion braće VelaševićDanilovgrad22Zlatna lopta>
17.09.2022.
11:30
Trening kamp FK BudućnostBudućnost70Adria>
18.09.2022.
09:00
Stadion FK KomKom21Podgorica>
18.09.2022.
10:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd100Župa>
18.09.2022.
14:00
Gradski stadionSutjeska50Zabjelo>
4. koloIzvještaj
21.09.2022.
16:00
Stadion FK KomStari Aerodrom30Kom>
24.09.2022.
13:00
DG arenaPodgorica15OFK Titograd>
25.09.2022.
09:00
Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić''Župa17Sutjeska>
25.09.2022.
10:00
Trening kamp FK BudućnostZlatna lopta01Budućnost>
25.09.2022.
15:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo11Danilovgrad>
5. koloIzvještaj
01.10.2022.
09:00
Gradski stadionSutjeska21Podgorica>
01.10.2022.
09:00
Trening kamp FK BudućnostBudućnost160Zabjelo>
01.10.2022.
12:30
Stadion FK BratstvoAdria22Zlatna lopta>
01.10.2022.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Stari Aerodrom>
02.10.2022.
15:30
Stadion braće VelaševićDanilovgrad--Župa>
6. koloIzvještaj
09.10.2022.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--Adria-
09.10.2022.
13:00
Sportski centar NikšićŽupa--Budućnost-
09.10.2022.
13:00
DG arenaPodgorica--Danilovgrad-
09.10.2022.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--Sutjeska-
09.10.2022.
13:00
Stadion FK KomKom--OFK Titograd-
7. koloIzvještaj
16.10.2022.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Kom-
16.10.2022.
13:00
Stadion braće VelaševićDanilovgrad--Stari Aerodrom-
16.10.2022.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Podgorica-
16.10.2022.
13:00
DG arenaAdria--Župa-
16.10.2022.
13:00
Stadion FK KomZlatna lopta--Zabjelo-
8. koloIzvještaj
23.10.2022.
13:00
Sportski centar NikšićŽupa--Zlatna lopta-
23.10.2022.
13:00
DG arenaPodgorica--Adria-
23.10.2022.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--Budućnost-
23.10.2022.
13:00
Stadion FK KomKom--Danilovgrad-
23.10.2022.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Sutjeska-
9. koloIzvještaj
30.10.2022.
13:00
Stadion braće VelaševićDanilovgrad--OFK Titograd-
30.10.2022.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Kom-
30.10.2022.
13:00
DG arenaAdria--Stari Aerodrom-
30.10.2022.
13:00
Stadion FK KomZlatna lopta--Podgorica-
30.10.2022.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--Župa-
10. koloIzvještaj
06.11.2022.
13:00
DG arenaPodgorica--Zabjelo-
06.11.2022.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostStari Aerodrom--Zlatna lopta-
06.11.2022.
13:00
Stadion FK KomKom--Adria-
06.11.2022.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd--Budućnost-
06.11.2022.
13:00
Gradski stadionSutjeska--Danilovgrad-
11. koloIzvještaj
13.11.2022.
13:00
Gradski stadionBudućnost--Sutjeska-
13.11.2022.
13:00
DG arenaAdria--OFK Titograd-
13.11.2022.
13:00
Stadion FK KomZlatna lopta--Kom-
13.11.2022.
13:00
Stadion FK ZabjeloZabjelo--Stari Aerodrom-
13.11.2022.
13:00
Sportski centar NikšićŽupa--Podgorica-

Liga pionira Centar 2009 - Pioniri 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost4400350+3512
2.Sutjeska4400162+1412
3.OFK Titograd3300193+169
4.Stari Aerodrom3300130+139
5.Kom4301164+129
6.Danilovgrad4121814-65
7.Zlatna lopta402269-32
8.Adria4013216-141
9.Zabjelo4013130-291
10.Podgorica4004313-100
11.Župa4004129-280
IgračTimGolova
1Petar Rešetar Budućnost7
2Luka Marković Stari Aerodrom7
3Bogdan Bjelić Budućnost6
4Vuk Jovović Kom6
5Petar Begović Danilovgrad5
6Petar Lukovac Budućnost4
7Luka Vušuroović Budućnost4
8Nemanja Ajković OFK Titograd4
9Matija Knežević OFK Titograd4
10Petar Vujović Budućnost3
11Mateja Ćetković OFK Titograd3
12Lazar Grbović Stari Aerodrom3
13Miloš Šekularac Stari Aerodrom3
14Danilo Kovačević Sutjeska3
15Andrej Delibašić Budućnost2
16Luka Kuzmanović Budućnost2
17Andrej Vučković Budućnost2
18Milan Čampar Kom2
19Petar Maslovarić Kom2
20Uroš Marović OFK Titograd2
21Pavle Pejović Podgorica2
22Petar Radomirović Stari Aerodrom2
23Blažo Đukić Sutjeska2
24Matija Gojković Sutjeska2
25Marko Kadić Sutjeska2
26Aleksa Caušević Zlatna lopta2
27Miloš Laković Zlatna lopta2
28Ognjen Miličković Adria1
29Lazar Peković Adria1
30Aleksa Đurišić Budućnost1
31Lazar Gačević Budućnost1
32Filip Ivanović Budućnost1
33Ognjen Radević Budućnost1
34Lazar Begović Danilovgrad1
35Luka Lopičić Danilovgrad1
36Maksim Šćepanović Danilovgrad1
37Andrija Arsović Kom1
38Danijel Kruščić Kom1
39Andrija Prelević Kom1
40Aleksa Radulović Kom1
41Andrej Rašović Kom1
42Aleksa Živković Kom1
43Vuk Bokan OFK Titograd1
44Čarni Brnović OFK Titograd1
45Alexander Dedvukaj OFK Titograd1
46Petar Đuričić OFK Titograd1
47Lazar Kažić OFK Titograd1
48Luka Lasica OFK Titograd1
49Luka Vujotić OFK Titograd1
50Petar Sekulić Podgorica1
51Andrej Bulatović Stari Aerodrom1
52Petar Ivanović Stari Aerodrom1
53Petar Ašanin Sutjeska1
54Nikola Bigović Sutjeska1
55Milivoje Đukanović Sutjeska1
56Vlado Pavićević Sutjeska1
57Andrija Rondović Sutjeska1
58Jovan Vujović Sutjeska1
59Lazar Zečević Sutjeska1
60Jovan Asanović Zabjelo1
61David Ivanović Zlatna lopta1
62Petar Vuković Zlatna lopta1
63Danilo Žižić Župa1

Liga pionira Centar 2009 - Pioniri 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost4400350+3512
2.Sutjeska4400162+1412
3.OFK Titograd3300193+169
4.Stari Aerodrom3300130+139
5.Kom4301164+129
6.Danilovgrad4121814-65
7.Zlatna lopta402269-32
8.Adria4013216-141
9.Zabjelo4013130-291
10.Podgorica4004313-100
11.Župa4004129-280