• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
24.09.2016.
13:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin74KMF Gorštak>
24.09.2016.
19:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićAgama22Studentski dom>
25.09.2016.
15:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal63Cezar>
25.09.2016.
19:30
Sportski centar RexTitograd41Mirabile moda>
2. koloIzvještaj
02.10.2016.
13:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom23KMF Nikšić>
02.10.2016.
15:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal41Titograd>
02.10.2016.
18:30
Mediteranski sportski centarCezar62KMF Jedinstvo>
03.10.2016.
18:00
Sportski centar RexMirabile moda15Agama>
3. koloIzvještaj
08.10.2016.
18:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićAgama52Military futsal>
08.10.2016.
18:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin52Studentski dom>
08.10.2016.
20:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić44Mirabile moda>
09.10.2016.
18:00
Sportski centar RexTitograd64Cezar>
09.10.2016.
20:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo71KMF Gorštak>
4. koloIzvještaj
15.10.2016.
15:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal49KMF Nikšić>
15.10.2016.
16:00
Sportski centar RexMirabile moda52Bajo Pivljanin>
15.10.2016.
19:30
Sportski centar RexTitograd22Agama>
15.10.2016.
20:00
Mediteranski sportski centarCezar72KMF Gorštak>
5. koloIzvještaj
22.10.2016.
18:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićAgama22Cezar>
23.10.2016.
14:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin04Military futsal>
23.10.2016.
16:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić13Titograd>
23.10.2016.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo46Studentski dom>
6. koloIzvještaj
29.10.2016.
18:00
Sportski centar RexAgama41KMF Nikšić>
30.10.2016.
14:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom52KMF Gorštak>
30.10.2016.
15:30
Sportski centar RexTitograd23Bajo Pivljanin>
30.10.2016.
18:00
Sportski centar RexMirabile moda84KMF Jedinstvo>
7. koloIzvještaj
05.11.2016.
13:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin11Agama>
05.11.2016.
19:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Gorštak94Mirabile moda>
06.11.2016.
14:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić48Cezar>
06.11.2016.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo43Military futsal>
8. koloIzvještaj
12.11.2016.
13:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić45Bajo Pivljanin>
13.11.2016.
15:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal76KMF Gorštak>
13.11.2016.
15:30
Sportski centar RexTitograd41KMF Jedinstvo>
13.11.2016.
18:30
Mediteranski sportski centarCezar46Studentski dom>
9. koloIzvještaj
19.11.2016.
13:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin58Cezar>
20.11.2016.
14:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom65Mirabile moda>
20.11.2016.
17:30
OŠ Vuksan ĐukićKMF Gorštak36Titograd>
20.11.2016.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo17Agama>
10. koloIzvještaj
26.11.2016.
15:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal52Studentski dom>
26.11.2016.
15:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić64KMF Jedinstvo>
26.11.2016.
19:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićAgama81KMF Gorštak>
27.11.2016.
15:30
Mediteranski sportski centarCezar14Mirabile moda>
11. koloIzvještaj
03.12.2016.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak56KMF Nikšić>
04.12.2016.
14:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom14Titograd>
04.12.2016.
18:00
Sportski centar RexMirabile moda85Military futsal>
04.12.2016.
18:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo48Bajo Pivljanin>
12. koloIzvještaj
05.03.2017.
13:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom33Agama>
05.03.2017.
18:00
Sportski centar RexMirabile moda03Titograd>
05.03.2017.
18:30
SC KolašinKMF Gorštak24Bajo Pivljanin>
05.03.2017.
18:30
Mediteranski sportski centarCezar16Military futsal>
13. koloIzvještaj
11.03.2017.
17:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić47Studentski dom>
11.03.2017.
18:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićAgama31Mirabile moda>
12.03.2017.
18:00
Sportski centar RexTitograd42Military futsal>
14.03.2017.
19:12
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo24Cezar>
14. koloIzvještaj
18.03.2017.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak53KMF Jedinstvo>
18.03.2017.
19:00
Mediteranski sportski centarCezar16Titograd>
19.03.2017.
15:30
Sportski centar RexStudentski dom22Bajo Pivljanin>
19.03.2017.
17:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal31Agama>
19.03.2017.
18:00
Sportski centar RexMirabile moda36KMF Nikšić>
15. koloIzvještaj
25.03.2017.
17:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić33Military futsal>
25.03.2017.
18:30
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićAgama04Titograd>
25.03.2017.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak23Cezar>
27.03.2017.
13:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin106Mirabile moda>
16. koloIzvještaj
14.04.2017.
16:30
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom72KMF Jedinstvo>
14.04.2017.
19:00
Sportski centar RexTitograd48KMF Nikšić>
15.04.2017.
19:00
Mediteranski sportski centarCezar16Agama>
16.04.2017.
17:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal14Bajo Pivljanin>
17. koloIzvještaj
19.04.2017.
14:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin32Titograd>
19.04.2017.
16:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić31Agama>
19.04.2017.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak14Studentski dom>
19.04.2017.
20:00
Gradski stadionKMF Jedinstvo51Mirabile moda>
18. koloIzvještaj
22.04.2017.
17:00
Sportski centar RexMilitary futsal52KMF Jedinstvo>
23.04.2017.
18:00
SC VerdeMirabile moda47KMF Gorštak>
23.04.2017.
19:00
Mediteranski sportski centarCezar19KMF Nikšić>
24.04.2017.
15:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićAgama64Bajo Pivljanin>
19. koloIzvještaj
29.04.2017.
19:00
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom60Cezar>
29.04.2017.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak28Military futsal>
30.04.2017.
19:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo17Titograd>
30.04.2017.
19:15
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin44KMF Nikšić>
20. koloIzvještaj
02.05.2017.
19:00
Sportski centar RexTitograd74KMF Gorštak>
03.05.2017.
15:00
SC VerdeMirabile moda113Studentski dom>
03.05.2017.
20:00
Mediteranski sportski centarCezar47Bajo Pivljanin>
04.05.2017.
17:30
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićAgama62KMF Jedinstvo>
21. koloIzvještaj
07.05.2017.
18:00
SC VerdeMirabile moda86Cezar>
07.05.2017.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak04Agama>
07.05.2017.
19:00
Sportska hala NikoljacKMF Jedinstvo35KMF Nikšić>
08.05.2017.
18:30
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićStudentski dom65Military futsal>
22. koloIzvještaj
13.05.2017.
18:30
SC VerdeTitograd42Studentski dom>
14.05.2017.
13:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin62KMF Jedinstvo>
14.05.2017.
15:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić73KMF Gorštak>
14.05.2017.
17:00
Sportski centar Policijske AkademijeMilitary futsal107Mirabile moda>
IgračTimGolova
1Ranko Novović Mirabile moda23
2Dragan Jakovljević Bajo Pivljanin21
3Lazar Mašulović KMF Nikšić19
4Milovan Drašković Titograd19
5Mitar Kandić Bajo Pivljanin18
6Borislav Adžić KMF Gorštak18
7Eldin Ćorović Titograd18
8Bojan Bajović Agama17
9Mirko Durutović Bajo Pivljanin17
10Zdravko Đoković Military futsal team17
11Ivan Jakšić Military futsal team16
12Milan Lakčević Military futsal team16
13Igor Femić Studentski dom16
14Boris Krunić KMF Nikšić13
15Dušan Vučković Mirabile moda13
16Ognjen Šušić Studentski dom13
17Marko Bajčetić Titograd13
18Irfan Ćorović KMF Jedinstvo12
19Vladimir Vukčević Mirabile moda11
20Darko Ćalasan Bajo Pivljanin10
21Ilija Mugoša Military futsal team10
22Đorđije Mirković Studentski dom10
23Arijan Efović Titograd10
24Milivoje Dondić Bajo Pivljanin9
25Mihailo Ristić Bajo Pivljanin9
26Radovan Radonjić Studentski dom9
27Nikola Vidaković Studentski dom9
28Zoran Barović Titograd9
29Saša Gojković Titograd9
30Boban Božović Agama8
31Vukoman Gagović Agama8
32Marko Mišović Agama8
33Aleksandar Obradović Agama8
34Darko Gezović Cezar8
35Milan Đukić KMF Gorštak8
36Boško Labović KMF Gorštak8
37Petar Perošević KMF Nikšić8
38Igor Pejović Military futsal team8
39Milko Pušonja Military futsal team8
40Igor Bajić Cezar7
41Neđeljko Durutović Cezar7
42Aleksa Bečanović KMF Nikšić7
43Ratko Bošković KMF Nikšić7
44Marko Kovačević KMF Nikšić7
45Darko Bojanović Mirabile moda7
46Jovan Popović Studentski dom7
47Mihajlo Damjanović Bajo Pivljanin6
48Filip Marković KMF Gorštak6
49Ivan Fatović Tivat6
50Ivan Asanović Agama5
51Nikola Spalević Cezar5
52Radovan Zec Cezar5
53Stefan Tošić KMF Nikšić5
54Lazar Vulanović KMF Nikšić5
55Luka Čelebić Mirabile moda5
56Mileta Vučetić Studentski dom5
57Darko Fatović Tivat5
58Miloš Durutović Agama4
59Nikola Radulović Agama4
60Dejan Stevović Cezar4
61Radoslav Vukićević KMF Gorštak4
62Marko Živković KMF Gorštak4
63Almir Ćorović KMF Jedinstvo4
64Fahrudin Ćorović KMF Jedinstvo4
65Lazar Ćulafić KMF Jedinstvo4
66Vaso Dubak KMF Jedinstvo4
67Ivan Nenezić KMF Nikšić4
68Ivan Mugoša Military futsal team4
69Nikola Perović Mirabile moda4
70Dejan Miličić Titograd4
71Miloš Tomović Titograd4
72Ivan Pavićević Tivat4
73Nedžad Haverić Agama3
74Goran Delić Bajo Pivljanin3
75Miloš Osmajić Bajo Pivljanin3
76Nebojša Basarabić Cezar3
77Boško Bolević Cezar3
78Semir Gurzaković Cezar3
79Dejan Nikolić Cezar3
80Nikola Spasojević Cezar3
81Predrag Golubović KMF Gorštak3
82Evelin Hasanović KMF Jedinstvo3
83Mirza Idrizović KMF Jedinstvo3
84Elvis Sijarić KMF Jedinstvo3
85Vladimir Agramović KMF Nikšić3
86Radomir Kandić KMF Nikšić3
87Nemanja Zindović Military futsal team3
88Srđan Junčaj Mirabile moda3
89Nikola Đurković Studentski dom3
90Miloš Nikolić Studentski dom3
91Danilo Vučetić Studentski dom3
92Ilija Bajčetić Titograd3
93Nikola Minić Titograd3
94Aleksandar Bojović Agama2
95Aleksandar Bošković Bajo Pivljanin2
96Vanja Husar Cezar2
97Merlin Skenderi Cezar2
98Denis Bogićević KMF Gorštak2
99Marko Kljajić KMF Gorštak2
100Aleksandar Milošević KMF Gorštak2
101Radoje Bubanja KMF Jedinstvo2
102Admir Hot KMF Jedinstvo2
103Slaviša Bečanović KMF Nikšić2
104Bojan Milačić KMF Nikšić2
105Radislav Dačević Military futsal team2
106Velibor Babović Mirabile moda2
107Nikola Bojanić Mirabile moda2
108Nebojša Mijović Mirabile moda2
109Miljan Rakočević Studentski dom2
110Miloš Vraneš Studentski dom2
111Nenad Vuksanović Titograd2
112Branko Kašćelan Tivat2
113Samir Ličina Tivat2
114Joksim Popović Tivat2
115Slaven Suknović Bajo Pivljanin1
116Robson Christenson Pupo Cezar1
117Danko Dačević Cezar1
118Slađan Raičević Cezar1
119Milivoje Bulatović KMF Gorštak1
120Luka Živković KMF Gorštak1
121Kemal Alić KMF Jedinstvo1
122Vojislav Bojović KMF Jedinstvo1
123Adnan Ljuca KMF Jedinstvo1
124Darko Vučetić KMF Jedinstvo1
125Borisav Ćirković KMF Nikšić1
126Milan Savić KMF Nikšić1
127Dragan Smolović Military futsal team1
128Vasilije Miranović Mirabile moda1
129Peđa Pejurić Mirabile moda1
130Marko Darmanović Studentski dom1
131Miloš Ristić Studentski dom1
132Dragoljub Despotović Titograd1
133Nemanja Radević Titograd1
134Marko Raičević Titograd1
135Damir Lasić Tivat1

1.FSL Crne Gore 16/17

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd1813147341+3240
2.Bajo Pivljanin1811348063+1736
3.Agama1810536634+3235
4.Studentski dom1810358256+2633
5.KMF Nikšić1810358768+1933
6.Military futsal1810178368+1531
7.Cezar1861116489-2519
8.Mirabile moda18511271103-3216
9.KMF Gorštak18301559101-429
10.KMF Jedinstvo1830155395-429
11.Tivat00000000

1.FSL Crne Gore 16/17

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd1813147341+3240
2.Bajo Pivljanin1811348063+1736
3.Agama1810536634+3235
4.Studentski dom1810358256+2633
5.KMF Nikšić1810358768+1933
6.Military futsal1810178368+1531
7.Cezar1861116489-2519
8.Mirabile moda18511271103-3216
9.KMF Gorštak18301559101-429
10.KMF Jedinstvo1830155395-429
11.Tivat00000000