• Sve utakmice
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
20.09.2016.
15:00
SRC TopolicaSloga06Lovćen>
21.09.2016.
15:00
Stadion pod VrmcemBokelj20Mornar>
21.09.2016.
15:00
SRC TopolicaHajduk08OFK Titograd>
21.09.2016.
15:00
Stadion Bandžovo brdoIbar13Iskra>
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionJezero04Zeta>
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionSutjeska50Radnički>
21.09.2016.
15:00
Stadion SolilaIgalo04Dečić>
21.09.2016.
15:00
GusarePetnjica02Kom>
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionBrskovo1513Gorštak>
21.09.2016.
15:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic1415Berane>
21.09.2016.
15:00
Stadion FK BubamaraMladost Lj. 19700402Cetinje>
21.09.2016.
15:00
Stadion FK BratstvoBratstvo03Grbalj>
21.09.2016.
15:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac30Grafičar>
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionJedinstvo0402Čelik>
2. koloIzvještaj
28.09.2016.
15:00
Gradski stadionZeta01Sutjeska>
28.09.2016.
15:00
Tuško poljeKom15Budućnost>
28.09.2016.
15:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac30Jedinstvo>
28.09.2016.
15:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj31OFK Titograd>
28.09.2016.
15:00
Gradski stadionRudar00Dečić>
28.09.2016.
15:00
Gradski stadionBrskovo24Lovćen>
28.09.2016.
15:00
Stadion braće VelaševićIskra41Mladost Lj. 1970>
28.09.2016.
15:00
Stadion pod VrmcemBokelj10Berane>
26.10.2016.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd21Grbalj>
26.10.2016.
13:30
Gradski stadionJedinstvo20Petrovac>
26.10.2016.
13:30
Gradski stadionBerane02Bokelj>
26.10.2016.
13:30
Stadion FK BubamaraMladost Lj. 197011Iskra>
26.10.2016.
13:30
Stadion Obilića poljanaLovćen10Brskovo>
26.10.2016.
13:30
Tuško poljeDečić11Rudar>
26.10.2016.
13:30
Gradski stadionSutjeska22Zeta>
26.10.2016.
15:30
Trening kamp FSCGBudućnost10Kom>
ČetvrtfinaleIzvještaj
02.11.2016.
13:30
Stadion braće VelaševićIskra10Lovćen>
02.11.2016.
13:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac10Sutjeska>
02.11.2016.
13:30
Gradski stadionBudućnost21Grbalj>
02.11.2016.
13:30
Gradski stadionRudar11Bokelj>
30.11.2016.
13:00
Stadion Obilića poljanaLovćen12Iskra>
30.11.2016.
13:00
Gradski stadionSutjeska1503Petrovac>
30.11.2016.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj10Budućnost>
30.11.2016.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj01Rudar>
PolufinaleIzvještaj
12.04.2017.
16:00
Gradski stadionRudar11Grbalj>
12.04.2017.
16:00
Stadion braće VelaševićIskra05Sutjeska>
26.04.2017.
16:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj10Rudar>
26.04.2017.
16:30
Gradski stadionSutjeska43Iskra>
FinaleIzvještaj
31.05.2017.
20:30
Gradski stadionSutjeska10Grbalj>
IgračTimGolova
1Vule Vujačić Dečić3
2Vojin Pavlović Grbalj3
3Danko Kovačević Iskra3
4Blažo Perutović Iskra3
5Marko Burzanović Mladost3
6Boris Kopitović Mladost3
7Aleksandar Vujačić Petrovac3
8Miljan Vlaisavljević Sutjeska3
9Miloš Krkotić Zeta3
10Jovan Vučinić Bokelj2
11Radomir Đalović Budućnost2
12Goran Vujović Budućnost2
13Slobodan Dinčić Grbalj2
14Nemanja Nedić Grbalj2
15Marko Đurović Lovćen2
16Joko Jabučanin Lovćen2
17Flamarion Jovino Filho Lovćen2
18Dejan Pepić Lovćen2
19Luka Vujanović Lovćen2
20Ognjen Stijepović Mladost2
21Anđeo Drobnjak Petrovac2
22Igor Ivanović Sutjeska2
23Jildemar Dias Paixao Sutjeska2
24Dejan Zarubica Sutjeska2
25Šaleta Kordić Zeta2
26Đorđe Vojvodić Berane1
27Aleksandar Macanović Bokelj1
28Luka Maraš Bokelj1
29Andrija Simunović Bokelj1
30Marko Vujović Bokelj1
31Denis Banda Brskovo1
32Aleksandar Ćorić Brskovo1
33Nikola Radulović Brskovo1
34Velizar Janketić Budućnost1
35Ivan Pejaković Budućnost1
36Milivoje Raičević Budućnost1
37Momčilo Raspopović Budućnost1
38Uroš Đuranović Dečić1
39Edvin Kuč Dečić1
40Filip Marković Gorštak1
41Marcin Adam Garuch Grbalj1
42Ivan Jablan Grbalj1
43Ilija Tučević Grbalj1
44Milan Zorica Grbalj1
45Mirza Hot Ibar1
46Armin Bošnjak Iskra1
47Boris Bulajić Iskra1
48Goran Burzanović Iskra1
49Željko Krstović Iskra1
50Anton Memčević Iskra1
51Milivoje Novović Iskra1
52Vladimir Savićević Iskra1
53Marko Šćepanović Iskra1
54Momčilo Dulović Jedinstvo1
55Dragan Nikolić Jedinstvo1
56Kento Hino Kom1
57Lazar Kilibarda Kom1
58Stefan Milošević Kom1
59Dejan Bogdanović Lovćen1
60Ivan Vuković Lovćen1
61Bojan Lazarević Mladost1
62Miloš Radulović Mladost1
63Mirko Raičević Mladost1
64Lazar Malidžan Mladost Lješkopolje 19701
65Mirko Spasojević Mladost Lješkopolje 19701
66Halil Muharemović Otrant-Olympic1
67Benjamin Kacić Petrovac1
68Zoran Mikijelj Petrovac1
69Ermin Alić Rudar1
70Draško Božović Rudar1
71Milija Golubović Rudar1
72Ivan Marković Rudar1
73Miloš Bakrač Sutjeska1
74Ivan Bošković Sutjeska1
75Bojan Božović Sutjeska1
76Stevan Kovačević Sutjeska1
77Igor Poček Sutjeska1
78Noboru Shimura Sutjeska1
79Miloš Vučić Sutjeska1
80Veljko Vuković Sutjeska1
81Aldin Adžović Zeta1

Seniorska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Mladost DG11920327+2529
2.Zabjelo11821246+1826
3.Polet Stars11803387+3124
4.Karioke117042419+521
5.Adria105142716+1116
6.Iskra 2114252116+514
7.Bratstvo103071526-119
8.Crvena stijena9216924-157
9.Ilarion101181038-284
10.Ribnica10019950-411