• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
16.09.2018.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost190Cetinje>
16.09.2018.
14:00
Gradski stadionBreznica131Cvetex>
17.09.2018.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist70ŽFK Mladost 2015>
2. koloIzvještaj
21.09.2018.
12:00
Stadion Obilića poljanaCetinje013Breznica>
22.09.2018.
10:30
Stadion SolilaObilić04Ekonomist>
23.09.2018.
15:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201526ŽFK Budućnost>
3. koloIzvještaj
10.10.2018.
13:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost50Obilić>
10.10.2018.
14:00
Gradski stadionBreznica40ŽFK Mladost 2015>
10.10.2018.
15:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex12Cetinje>
4. koloIzvještaj
13.10.2018.
14:00
Stadion SolilaObilić07Breznica>
14.10.2018.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201530Cvetex>
14.10.2018.
15:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist02ŽFK Budućnost>
5. koloIzvještaj
31.10.2018.
14:00
Gradski stadionCvetex12Obilić>
31.10.2018.
14:00
Stadion Obilića poljanaCetinje06ŽFK Mladost 2015>
01.11.2018.
14:00
Gradski stadionBreznica30Ekonomist>
6. koloIzvještaj
03.11.2018.
14:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist90Cvetex>
04.11.2018.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost03Breznica>
04.11.2018.
14:30
Stadion SolilaObilić40Cetinje>
7. koloIzvještaj
10.11.2018.
13:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex014ŽFK Budućnost>
10.11.2018.
13:00
Stadion Obilića poljanaCetinje27Ekonomist>
11.11.2018.
13:30
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201521Obilić>
8. koloIzvještaj
17.11.2018.
13:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex04Breznica>
17.11.2018.
14:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201515Ekonomist>
18.11.2018.
13:00
Stadion Obilića poljanaCetinje07ŽFK Budućnost>
9. koloIzvještaj
25.11.2018.
13:00
Gradski stadionBreznica150Cetinje>
25.11.2018.
13:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost41ŽFK Mladost 2015>
25.11.2018.
14:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist41Obilić>
10. koloIzvještaj
02.12.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaCetinje03Cvetex>
02.12.2018.
13:30
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201508Breznica>
04.12.2018.
12:00
Stadion SolilaObilić13ŽFK Budućnost>
11. koloIzvještaj
09.03.2019.
12:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost00Ekonomist>
10.03.2019.
13:00
Gradski stadionCvetex06ŽFK Mladost 2015>
04.04.2019.
14:00
Gradski stadionBreznica130Obilić>
12. koloIzvještaj
16.03.2019.
14:00
Stadion SolilaObilić00Cvetex>
16.03.2019.
15:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201560Cetinje>
17.03.2019.
14:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist03Breznica>
13. koloIzvještaj
23.03.2019.
14:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex18Ekonomist>
24.03.2019.
14:00
Gradski stadionBreznica50ŽFK Budućnost>
24.03.2019.
15:00
Stadion Obilića poljanaCetinje01Obilić>
14. koloIzvještaj
26.03.2019.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist30Cetinje>
27.03.2019.
14:30
Stadion SolilaObilić10ŽFK Mladost 2015>
28.03.2019.
15:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost50Cvetex>
15. koloIzvještaj
30.03.2019.
15:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist31Cvetex>
31.03.2019.
15:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201531Obilić>
31.03.2019.
15:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost120Cetinje>
16. koloIzvještaj
07.04.2019.
12:00
Gradski stadionBreznica90ŽFK Budućnost>
07.04.2019.
15:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex03ŽFK Mladost 2015>
07.04.2019.
15:30
Stadion Obilića poljanaCetinje09Ekonomist>
17. koloIzvještaj
14.04.2019.
13:00
Stadion SolilaObilić30Cvetex>
14.04.2019.
15:30
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201512Cetinje>
15.04.2019.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist01Breznica>
18. koloIzvještaj
19.04.2019.
16:00
Stadion Obilića poljanaCetinje01Obilić>
20.04.2019.
16:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost12Ekonomist>
08.05.2019.
13:30
Pomoćni teren FK BudućnostBreznica33ŽFK Mladost 2015>
19. koloIzvještaj
03.05.2019.
14:00
Gradski stadionCvetex01Cetinje>
05.05.2019.
12:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201513ŽFK Budućnost>
07.05.2019.
16:30
Stadion SolilaObilić09Breznica>
20. koloIzvještaj
11.05.2019.
12:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost40Obilić>
12.05.2019.
13:00
Gradski stadionBreznica120Cvetex>
12.05.2019.
17:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist41ŽFK Mladost 2015>
21. koloIzvještaj
15.05.2019.
17:00
Stadion Obilića poljanaCetinje010Breznica>
19.05.2019.
11:30
Stadion SolilaObilić01Ekonomist>
19.05.2019.
13:00
Gradski stadionCvetex18ŽFK Budućnost>
IgračTimGolova
1Anđela Tošković ŽFK Budućnost30
2Marijana Jankov Breznica29
3Milica Šebek Breznica27
4Biljana Vraneš Breznica21
5Jelena Karličić Breznica20
6Svetlana Bečić ŽFK Budućnost17
7Milica Vulić Ekonomist14
8Ivana Petković Ekonomist13
9Marija Knežević Ekonomist12
10Jelena Vujadinović Breznica11
11Andrea Vučić Ekonomist10
12Jelena Petrović ŽFK Mladost 201510
13Milica Radunović ŽFK Budućnost9
14Miljana Rondović Breznica8
15Nejla Bicić ŽFK Budućnost7
16Milica Radulović ŽFK Mladost 20157
17Bosiljka Jovetić Cetinje6
18Nađa Đurđevac ŽFK Budućnost6
19Aleksandra Popović ŽFK Budućnost6
20Tamara Tripković ŽFK Budućnost6
21Maja Šaranović Breznica5
22Sara Marković Ekonomist5
23Sara Simonović ŽFK Mladost 20155
24Enida Bošnjak Breznica4
25Marija Maraš Obilić4
26Nikolina Caković ŽFK Budućnost4
27Biljana Rajković ŽFK Budućnost4
28Ana Knežević Breznica3
29Helena Božić Ekonomist3
30Jovana Golović Ekonomist3
31Andrea Janjušević Ekonomist3
32Ana Moračanin Obilić3
33Jovana Zlatičanin Obilić3
34Jovana Miladinović ŽFK Budućnost3
35Milena Čolaković ŽFK Mladost 20153
36Gorica Perović ŽFK Mladost 20153
37Jovana Vučinić ŽFK Mladost 20153
38Aida Kalač Breznica2
39Ana Novović Breznica2
40Milica Pavićević Cetinje2
41Marijana Cimbaljević Cvetex2
42Jovana Sarić Ekonomist2
43Anđela Rogač Obilić2
44Dragana Vojinović Obilić2
45Anastasija Đurović ŽFK Mladost 20152
46Kristina Medojević ŽFK Mladost 20152
47Ivona Stanojkovski ŽFK Mladost 20152
48Irena Mitrović Cetinje1
49Anastasija Vujović Cetinje1
50Marica Bajić Cvetex1
51Milica Lakićević Cvetex1
52Leonora Pajković Cvetex1
53Marija Vukanić Cvetex1
54Vasilisa Nikolić Ekonomist1
55Anđela Goranović Obilić1
56Ksenija Mićunović Obilić1
57Stojana Filipović ŽFK Mladost 20151

ŽFL Crne Gore 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Breznica1817101354+13152
2.ŽFK Budućnost1813149325+6840
3.Ekonomist1813146617+4940
4.ŽFK Mladost 20151871103949-1022
5.Obilić1861111656-4019
6.Cetinje1830157118-1119
7.Cvetex181116996-874

ŽFL Crne Gore 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Breznica1817101354+13152
2.ŽFK Budućnost1813149325+6840
3.Ekonomist1813146617+4940
4.ŽFK Mladost 20151871103949-1022
5.Obilić1861111656-4019
6.Cetinje1830157118-1119
7.Cvetex181116996-874