Izvršni odbor Udruženja klubova FSCG - Centar usvojio je predlog Sudijske komisije Udruženja klubova FSCG - Centar o listama za sudija i kontrolora suđenja za sezonu 2023/24, kao i predlog liste delegata dostavljen od strane Komisije za takmičenje.
Na ovoj stranici možete pronaći liste sudija, delegata i kontrolora suđenja koji će obavljati svoje funkcije u takmičenjima koja organizuje Udruženje klubova FSCG - Centar.
- Sudije
- Pomoćne sudije
- Privremene sudije
- Delegati
- Kontrolori
Sudije
Milan Asanović - Zeta
Predrag Baucal - Danilovgrad
Jovana Ceklić - Zeta
Nikola Kostić - Nikšić
Boris Mijović - Podgorica
Ivana Petković - Nikšić
Nikola Potpara - Podgorica
Milica Radulović - Podgorica
Danilo Spasojević - Podgorica
Filip Spasojević - Podgorica
Petar Stanišić - Podgorica
Balša Stojanović - Podgorica
Druga grupa
Luka Babić - Nikšić
Miloš Damjanović - Podgorica
Đorđije Đedović - Nikšić
Bogdan Jošanović - Podgorica
Dragan Pejanović - Nikšić
Luka Mićović - Podgorica
Bojan Stojanović - Podgorica
Damjan Vidić - Podgorica
Aleksandar Živaljević - Podgorica
Pomoćne sudije
Nikola Davidović - Podgorica
Aleksa Džuver - Podgorica
Petar Đukanović - Podgorica
Mario Jovančević - Podgorica
Melanija Kaluđerović - Podgorica
Jovan Lalević - Podgorica
Matija Laličić - Podgorica
Balša Maraš - Zeta
Vidak Maraš - Zeta
Nemanja Petrović - Podgorica
Đuro Radonjić - Podgorica
Dejan Radunović - Nikšić
Anita Rnković - Podgorica
Božidar Škatarić - Zeta
Milena Vidić - Podgorica
Lazar Vlaisavljević - Podgorica
Marko Vukčević - Podgorica
Privremene sudije
Boško Begović - Danilovgrad
Stefan Bulatović - Nikšić
Pavle Dragićević - Nikšić
Tamara Đukanović - Podgorica
Nikola Jovićević - Podgorica
Matija Kaluđerović - Podgorica
Vukašin Kankaraš - Nikšić
Bojan Kostić - Podgorica
Miloš Madžgalj - Podgorica
Nikola Marković - Podgorica
Savo Martinović - Podgorica
Emir Spahić - Podgorica
Mihailo Stojanović - Zeta
Balša Vukčević - Zeta
Delegati
Želimir Anđelić - Podgorica
Filip Đukanović - Podgorica
Željko Đukanović - Podgorica
Aneli Franca - Podgorica
Jovica Kontić - Podgorica
Gajo Krivokapić - Podgorica
Nikolina Krstović - Zeta
Saša Mijović - Zeta
Matija Milačić - Podgorica
Željko Pejović - Podgorica
Kristjan Plumaj - Tuzi
Davor Radulović - Podgorica
Zoran Vujačić - Zeta
Nebojša Darmanović - Podgorica
Zoran Backović - Nikšić
Žarko Markuš - Podgorica
Predrag Stojanović - Zeta
Milan Bulatović - Kolašin
Aljoša Matović - Nikšić
Dragan Radović - Podgorica
Miloš Šaranović - Podgorica
Saša Tošić - Podgorica
Mladen Vujačić - Zeta
Želimir Lalović - Podgorica
Aleksandar Janjušević - Nikšić
Miloš Janković - Podgorica
Ivan Barović - Nikšić
Žarko Brnović - Podgorica
Ranko Pejković - Podgorica
Vladan Radosavović - Podgorica
Đorđe Pejović - Podgorica
Filip Terzić - Podgorica
Luka Ivanović - Podgorica
Danilo Vuković - Podgorica
Gojko Nišavić - Podgorica
Saša Peković - Podgorica
Mirko Đurović - Danilovgrad
Saša Pejović - Podgorica
Ivan Babović - Podgorica
Aleksandar Talović - Podgorica
Predrag Šljukić - Podgorica
Luka Raičević - Nikšić
Ivica Mirković - Podgorica
Kontrolori
Veselin Đuranović - Podgorica
Darko Gašić - Podgorica
Milan Goranović - Nikšić
Darko Ivanović - Podgorica
Miloš Radulović - Podgorica
Regionalna liga Centar 22/23
# | Tim | Ut. | Pob. | Ner. | Por. | G+ | G- | GR | Bod. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Internacional | 24 | 22 | 2 | 0 | 104 | 7 | +97 | 68 |
2. | Crvena stijena | 24 | 18 | 2 | 4 | 69 | 17 | +52 | 56 |
3. | Čelik | 22 | 15 | 1 | 6 | 61 | 26 | +35 | 46 |
4. | Zabjelo | 23 | 14 | 2 | 7 | 56 | 27 | +29 | 44 |
5. | Zora Spuž | 24 | 14 | 1 | 9 | 84 | 48 | +36 | 43 |
6. | Polet Stars | 24 | 12 | 3 | 9 | 62 | 39 | +23 | 39 |
7. | OFK Titograd | 24 | 12 | 2 | 10 | 68 | 43 | +25 | 38 |
8. | Ribnica | 22 | 11 | 0 | 11 | 50 | 56 | -6 | 33 |
9. | Drezga | 24 | 9 | 1 | 14 | 64 | 62 | +2 | 28 |
10. | Ilarion | 23 | 9 | 0 | 14 | 52 | 43 | +9 | 27 |
11. | Karioke | 24 | 5 | 2 | 17 | 37 | 88 | -51 | 17 |
12. | Adria | 22 | 2 | 0 | 20 | 14 | 140 | -126 | 6 |
13. | Olympico | 22 | 0 | 0 | 22 | 9 | 134 | -125 | 0 |