- Aktuelne utakmice
- Sve utakmice
- Tabela
- Strijelci
Srijeda, 01.05.2024. | Izvještaj | ||||
---|---|---|---|---|---|
21:00 | 24. kolo | Stadion FK Kom | Ribnica- | -Zabjelo | > |
Subota, 04.05.2024. | Izvještaj | ||||
16:30 | 25. kolo | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo- | -Drezga | > |
17:00 | 25. kolo | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena- | -OFK Titograd | > |
19:00 | 25. kolo | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke- | -Fans united | > |
Srijeda, 08.05.2024. | Izvještaj | ||||
17:00 | 25. kolo | Stadion FK "Ilarion" | Ribnica- | -Ilarion | - |
Subota, 11.05.2024. | Izvještaj | ||||
26. kolo | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion- | -Zora Spuž | - | |
26. kolo | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd- | -Karioke | - | |
26. kolo | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik- | -Zabjelo | - | |
26. kolo | Stadion FK "Drezga" | Drezga- | -Ribnica | - |
1. kolo | Izvještaj | |||
---|---|---|---|---|
09.09.2023. 16:30 | Stadion Trešnjica | Zeta0 | 0Crvena stijena | > |
09.09.2023. 17:00 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik8 | 0Ribnica | > |
09.09.2023. 17:00 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd4 | 0Olympico | > |
10.09.2023. 12:00 | Stadion FK "Drezga" | Drezga4 | 4Ilarion | > |
10.09.2023. 12:30 | DG arena | Fans united1 | 3Zabjelo | > |
2. kolo | Izvještaj | |||
16.09.2023. 14:00 | Stadion FK "Drezga" | Drezga0 | 4Čelik | > |
16.09.2023. 16:30 | Stadion Trešnjica | Karioke0 | 7Zeta | > |
16.09.2023. 17:00 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena2 | 1Zora Spuž | > |
17.09.2023. 16:30 | Stadion FK "Ilarion" | Ribnica0 | 3Fans united | > |
17.09.2023. 17:00 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo1 | 2OFK Titograd | > |
3. kolo | Izvještaj | |||
22.09.2023. 17:00 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd8 | 1Ribnica | > |
23.09.2023. 12:30 | DG arena | Fans united11 | 3Drezga | > |
24.09.2023. 13:00 | Stadion Crvene Stijene | Zora Spuž2 | 2Karioke | > |
24.09.2023. 16:30 | Stadion Trešnjica | Zeta8 | 0Olympico | > |
24.09.2023. 16:30 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik3 | 0Ilarion | > |
4. kolo | Izvještaj | |||
30.09.2023. 16:00 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik3 | 0Fans united | > |
30.09.2023. 16:30 | Stadion Trešnjica | Olympico1 | 5Zora Spuž | > |
01.10.2023. 11:30 | Stadion FK "Drezga" | Drezga1 | 3OFK Titograd | > |
01.10.2023. 15:00 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion2 | 4Crvena stijena | > |
01.10.2023. 16:00 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo1 | 3Zeta | > |
5. kolo | Izvještaj | |||
07.10.2023. 16:00 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd2 | 2Čelik | > |
07.10.2023. 16:00 | Stadion Trešnjica | Zeta17 | 0Ribnica | > |
08.10.2023. 13:30 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž0 | 6Zabjelo | > |
08.10.2023. 15:00 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena3 | 0Karioke | > |
08.10.2023. 17:30 | Stadion braće Velašević | Fans united2 | 0Ilarion | > |
6. kolo | Izvještaj | |||
14.10.2023. 12:00 | Stadion FK "Drezga" | Drezga3 | 7Zeta | > |
14.10.2023. 16:00 | Stadion Trešnjica | Olympico0 | 6Crvena stijena | > |
14.10.2023. 16:30 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion7 | 0Karioke | > |
15.10.2023. 13:15 | Stadion braće Velašević | Fans united1 | 1OFK Titograd | > |
15.10.2023. 16:00 | Stadion FK "Ilarion" | Ribnica0 | 1Zora Spuž | > |
7. kolo | Izvještaj | |||
22.10.2023. 10:30 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke4 | 2Olympico | > |
22.10.2023. 14:00 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd3 | 1Ilarion | > |
22.10.2023. 15:00 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena0 | 0Zabjelo | > |
22.10.2023. 18:00 | Stadion Trešnjica | Zeta2 | 0Čelik | > |
23.10.2023. 20:00 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž4 | 2Drezga | > |
8. kolo | Izvještaj | |||
29.10.2023. 10:30 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion4 | 1Olympico | > |
29.10.2023. 14:00 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo1 | 0Karioke | > |
29.10.2023. 14:30 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik7 | 0Zora Spuž | > |
30.10.2023. 17:30 | Stadion FK Kom | Ribnica0 | 8Crvena stijena | > |
11.11.2023. 19:00 | Stadion braće Velašević | Fans united0 | 3Zeta | > |
9. kolo | Izvještaj | |||
04.11.2023. 12:00 | Stadion FK Zabjelo | Olympico0 | 4Zabjelo | > |
04.11.2023. 14:00 | Stadion Trešnjica | Zeta2 | 0OFK Titograd | > |
05.11.2023. 15:30 | Stadion FK Kom | Crvena stijena3 | 2Drezga | > |
30.11.2023. 18:00 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž3 | 2Fans united | > |
24.12.2023. 11:00 | Stadion FK Kom | Karioke6 | 0Ribnica | > |
10. kolo | Izvještaj | |||
11.11.2023. 10:30 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion0 | 2Zabjelo | > |
11.11.2023. 12:30 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd5 | 0Zora Spuž | > |
11.11.2023. 17:00 | Stadion FK Kom | Ribnica1 | 2Olympico | > |
12.11.2023. 13:30 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik2 | 0Crvena stijena | > |
12.11.2023. 15:00 | DG arena | Drezga7 | 2Karioke | > |
11. kolo | Izvještaj | |||
18.11.2023. 14:00 | Stadion Trešnjica | Zeta3 | 0Ilarion | > |
18.11.2023. 17:00 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke1 | 4Čelik | > |
19.11.2023. 13:00 | Stadion FK "Ilarion" | Olympico1 | 3Drezga | > |
19.11.2023. 13:00 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo13 | 1Ribnica | > |
19.11.2023. 13:30 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena2 | 4Fans united | > |
12. kolo | Izvještaj | |||
25.11.2023. 13:30 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik9 | 0Olympico | > |
25.11.2023. 13:30 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd3 | 1Crvena stijena | > |
25.11.2023. 20:00 | Stadion braće Velašević | Drezga1 | 7Zabjelo | > |
26.11.2023. 12:00 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion4 | 1Ribnica | > |
26.11.2023. 13:30 | Stadion Trešnjica | Zeta7 | 0Zora Spuž | > |
26.11.2023. 20:00 | DG arena | Fans united10 | 1Karioke | > |
13. kolo | Izvještaj | |||
30.11.2023. 19:00 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke1 | 8OFK Titograd | > |
02.12.2023. 18:30 | DG arena | Olympico0 | 4Fans united | > |
03.12.2023. 13:00 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo1 | 1Čelik | > |
03.12.2023. 18:00 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž5 | 2Ilarion | > |
23.12.2023. 14:30 | Trening kamp FSCG | Ribnica0 | 3Drezga | > |
14. kolo | Izvještaj | |||
03.03.2024. 09:00 | Stadion FK Kom | Ribnica1 | 3Čelik | > |
03.03.2024. 10:30 | Stadion FK "Ilarion" | Olympico0 | 3OFK Titograd | > |
03.03.2024. 15:00 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena1 | 0Zeta | > |
03.03.2024. 15:00 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo1 | 0Fans united | > |
03.03.2024. 15:00 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion4 | 0Drezga | > |
15. kolo | Izvještaj | |||
09.03.2024. 15:00 | Stadion Trešnjica | Zeta6 | 0Karioke | > |
09.03.2024. 15:00 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik2 | 0Drezga | > |
10.03.2024. 13:00 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd2 | 0Zabjelo | > |
10.03.2024. 14:00 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž3 | 4Crvena stijena | > |
11.03.2024. 21:00 | Stadion FK Kom | Fans united4 | 1Ribnica | > |
16. kolo | Izvještaj | |||
16.03.2024. 11:00 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion2 | 2Čelik | > |
16.03.2024. 11:00 | Stadion Trešnjica | Olympico0 | 12Zeta | > |
16.03.2024. 13:00 | Stadion FK "Drezga" | Drezga2 | 2Fans united | > |
16.03.2024. 17:00 | Pomoćni teren OFK Titograd | Ribnica1 | 7OFK Titograd | > |
17.03.2024. 14:30 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke3 | 1Zora Spuž | > |
17. kolo | Izvještaj | |||
21.03.2024. 21:00 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž8 | 0Olympico | > |
23.03.2024. 10:40 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd2 | 0Drezga | > |
23.03.2024. 15:00 | Stadion Trešnjica | Zeta5 | 1Zabjelo | > |
23.03.2024. 17:00 | Stadion FK Kom | Fans united1 | 0Čelik | > |
24.03.2024. 15:30 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena0 | 1Ilarion | > |
18. kolo | Izvještaj | |||
27.03.2024. 14:00 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik2 | 3OFK Titograd | > |
27.03.2024. 15:30 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion3 | 1Fans united | > |
27.03.2024. 15:30 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo9 | 0Zora Spuž | > |
27.03.2024. 18:30 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke4 | 1Crvena stijena | > |
28.03.2024. 18:30 | Pomoćni teren OFK Titograd | Ribnica0 | 7Zeta | > |
19. kolo | Izvještaj | |||
31.03.2024. 15:00 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke- | -Ilarion | > |
31.03.2024. 15:30 | Stadion Trešnjica | Zeta5 | 1Drezga | > |
31.03.2024. 16:30 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena3 | 1Olympico | > |
31.03.2024. 21:00 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž5 | 3Ribnica | > |
02.04.2024. 18:00 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd3 | 0Fans united | > |
20. kolo | Izvještaj | |||
06.04.2024. 13:00 | Stadion FK "Drezga" | Drezga7 | 1Zora Spuž | > |
06.04.2024. 15:00 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik0 | 3Zeta | > |
07.04.2024. 11:00 | Stadion FK "Ilarion" | Olympico0 | 2Karioke | > |
07.04.2024. 15:30 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo1 | 0Crvena stijena | > |
07.04.2024. 15:30 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion1 | 0OFK Titograd | > |
21. kolo | Izvještaj | |||
13.04.2024. 16:30 | Stadion Trešnjica | Zeta8 | 0Fans united | > |
13.04.2024. 17:00 | Stadion FK "Ilarion" | Olympico0 | 4Ilarion | > |
14.04.2024. 15:00 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke0 | 4Zabjelo | > |
14.04.2024. 16:30 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena2 | 0Ribnica | > |
14.04.2024. 20:00 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž1 | 7Čelik | > |
22. kolo | Izvještaj | |||
16.04.2024. 17:00 | Stadion FK "Drezga" | Drezga3 | 2Crvena stijena | > |
17.04.2024. 21:00 | Stadion FK Kom | Fans united8 | 2Zora Spuž | > |
18.04.2024. 16:00 | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd1 | 3Zeta | > |
18.04.2024. 16:00 | Stadion FK Kom | Ribnica4 | 1Karioke | > |
18.04.2024. 17:00 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo2 | 0Olympico | > |
23. kolo | Izvještaj | |||
20.04.2024. 17:00 | Stadion FK "Drezga" | Olympico1 | 3Ribnica | > |
20.04.2024. 17:00 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke0 | 9Drezga | > |
20.04.2024. 21:00 | Stadion braće Velašević | Zora Spuž2 | 4OFK Titograd | > |
21.04.2024. 16:00 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena2 | 3Čelik | > |
21.04.2024. 16:00 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo1 | 2Ilarion | > |
24. kolo | Izvještaj | |||
27.04.2024. 12:00 | Stadion FK "Drezga" | Drezga12 | 1Olympico | > |
27.04.2024. 16:00 | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik- | -Karioke | > |
28.04.2024. 11:00 | Stadion FK Kom | Fans united4 | 1Crvena stijena | > |
28.04.2024. 16:00 | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion1 | 1Zeta | > |
01.05.2024. 21:00 | Stadion FK Kom | Ribnica- | -Zabjelo | > |
25. kolo | Izvještaj | |||
04.05.2024. 16:30 | Stadion FK Zabjelo | Zabjelo- | -Drezga | > |
04.05.2024. 17:00 | Stadion Crvene Stijene | Crvena stijena- | -OFK Titograd | > |
04.05.2024. 19:00 | Pomoćni teren OFK Titograd | Karioke- | -Fans united | > |
08.05.2024. 17:00 | Stadion FK "Ilarion" | Ribnica- | -Ilarion | - |
26. kolo | Izvještaj | |||
24.04.2024. 21:00 | Stadion FK Kom | Fans united5 | 1Olympico | > |
11.05.2024. | Pomoćni teren FK ''Sutjeska-Nikšić'' | Čelik- | -Zabjelo | - |
11.05.2024. | Stadion FK "Drezga" | Drezga- | -Ribnica | - |
11.05.2024. | Stadion FK "Ilarion" | Ilarion- | -Zora Spuž | - |
11.05.2024. | Trening kamp OFK Titograd | OFK Titograd- | -Karioke | - |
Regionalna liga Centar 23/24
# | Tim | Ut. | Pob. | Ner. | Por. | G+ | G- | GR | Bod. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zeta | 21 | 18 | 2 | 1 | 109 | 9 | +100 | 56 |
2. | OFK Titograd | 20 | 15 | 2 | 3 | 64 | 20 | +44 | 47 |
3. | Čelik | 19 | 12 | 3 | 4 | 62 | 19 | +43 | 39 |
4. | Zabjelo | 19 | 12 | 2 | 5 | 58 | 18 | +40 | 38 |
5. | Fans united (-3) | 21 | 11 | 2 | 8 | 63 | 41 | +22 | 32 |
6. | Crvena stijena | 21 | 10 | 2 | 9 | 45 | 34 | +11 | 32 |
7. | Ilarion | 19 | 9 | 3 | 7 | 42 | 33 | +9 | 30 |
8. | Drezga | 20 | 7 | 2 | 11 | 63 | 65 | -2 | 23 |
9. | Zora Spuž | 20 | 7 | 1 | 12 | 44 | 81 | -37 | 22 |
10. | Karioke | 18 | 5 | 1 | 12 | 27 | 76 | -49 | 16 |
11. | Ribnica | 19 | 2 | 0 | 17 | 17 | 103 | -86 | 6 |
12. | Olympico | 21 | 1 | 0 | 20 | 11 | 106 | -95 | 3 |
13. | Adria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14. | Polet Stars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Igrač | Tim | Golova | |
---|---|---|---|
1 | Lazar Martinović | Drezga | 25 |
2 | Aoi Nishide | Fans united | 22 |
3 | Vuk Lukić | Ilarion | 21 |
4 | Nikola Dobrović | Drezga | 16 |
5 | Aleksandar Krstović | Zeta | 16 |
6 | Balša Radusinović | Zeta | 16 |
7 | Anton Gjonlekiq | OFK Titograd | 15 |
8 | Bogdan Čelebić | OFK Titograd | 14 |
9 | Mirko Raičević | Zabjelo | 14 |
10 | Risto Mirković | Čelik | 13 |
11 | Andrija Gluščević | Zabjelo | 13 |
12 | Vuk Popović | Zeta | 13 |
13 | Nikola Babić | Zora Spuž | 12 |
14 | Dejan Janjić | Čelik | 10 |
15 | Jovan Kljajević | OFK Titograd | 9 |
16 | Danijel Bečić | Zeta | 9 |
17 | Kristijan Filipović | Zeta | 9 |
18 | Eldin Zećirović | Zora Spuž | 8 |
19 | Nemanja Nenezić | Čelik | 7 |
20 | Boško Vukčević | Crvena stijena | 7 |
21 | Lazar Darmanović | Fans united | 7 |
22 | Nikola Radenović | Fans united | 7 |
23 | Miloš Knežević | Zabjelo | 7 |
24 | Edison Avdijaj | Crvena stijena | 6 |
25 | Aleksandar Raičković | Crvena stijena | 6 |
26 | Željko Zlatičanin | Drezga | 6 |
27 | Balša Janković | Karioke | 6 |
28 | Matija Gardašević | OFK Titograd | 6 |
29 | Blažo Džankić | Zabjelo | 6 |
30 | Rade Drakić | Zeta | 6 |
31 | Ivan Šoć | Zeta | 6 |
32 | Todor Raičković | Adria | 5 |
33 | Momčilo Grbović | Čelik | 5 |
34 | Lazar Kecojević | Čelik | 5 |
35 | Ivan Toljić | Čelik | 5 |
36 | Stefan Avedisović | Fans united | 5 |
37 | Amer Markišić | Karioke | 5 |
38 | Ervin Ćorović | Ribnica | 5 |
39 | Marko Mujović | Zeta | 5 |
40 | Ilija Puletić | Zeta | 5 |
41 | Mitar Globarević | Crvena stijena | 4 |
42 | Aleksandar Vuković | Crvena stijena | 4 |
43 | Bojan Lazarević | Drezga | 4 |
44 | Nikola Bjelobrković | Ilarion | 4 |
45 | Luka Lakušić | OFK Titograd | 4 |
46 | Nenad Maraš | OFK Titograd | 4 |
47 | Aleksandar Krstović | Zeta | 4 |
48 | Sreten Peruničić | Zeta | 4 |
49 | Vule Vujačić | Zeta | 4 |
50 | Nebojša Jovanović | Zora Spuž | 4 |
51 | Filip Mitrović | Zora Spuž | 4 |
52 | Ivan Kovačević | Adria | 3 |
53 | Balša Goranović | Čelik | 3 |
54 | Petar Todorović | Čelik | 3 |
55 | Nikola Pejović | Crvena stijena | 3 |
56 | Pavle Turković | Drezga | 3 |
57 | Andrija Ćosović | Fans united | 3 |
58 | Boris Stijepović | Fans united | 3 |
59 | Boris Tošković | Fans united | 3 |
60 | Petar Čelebić | Ilarion | 3 |
61 | Bogdan Đuretić | Ilarion | 3 |
62 | Pavle Petričević | Ilarion | 3 |
63 | Bojan Vukićević | Ilarion | 3 |
64 | Nikola Matanović | OFK Titograd | 3 |
65 | Gojko Stajkić | Olympico | 3 |
66 | Vladimir Vratnica | Zabjelo | 3 |
67 | Damjan Kukuličić | Zeta | 3 |
68 | Šćepan Barjaktarević | Zora Spuž | 3 |
69 | Nikola Jovanović | Zora Spuž | 3 |
70 | Nikola Lončar | Čelik | 2 |
71 | Lazar Mučalica | Čelik | 2 |
72 | Dušan Lakušić | Crvena stijena | 2 |
73 | Petar Mitrović | Crvena stijena | 2 |
74 | Saša Đurišić | Drezga | 2 |
75 | Omar Lekić | Drezga | 2 |
76 | Danijel Purić | Drezga | 2 |
77 | Jovan Zejak | Drezga | 2 |
78 | Andrija Adžić | Fans united | 2 |
79 | Boris Boljević | Fans united | 2 |
80 | Balša Burić | Fans united | 2 |
81 | Miloš Popović | Fans united | 2 |
82 | Miro Tomić | Fans united | 2 |
83 | Darko Stajkić | Ilarion | 2 |
84 | Andrija Damjanović | Karioke | 2 |
85 | Nemanja Đurović | Karioke | 2 |
86 | Nemanja Šalgo | Karioke | 2 |
87 | Amel Mustagrudić | Olympico | 2 |
88 | Nikola Stanišić | Olympico | 2 |
89 | Rijad Dervišević | Ribnica | 2 |
90 | Filip Mijović | Ribnica | 2 |
91 | Anes Murić | Ribnica | 2 |
92 | Ginji Watanabe | Ribnica | 2 |
93 | Mario Gojčević | Zabjelo | 2 |
94 | Aldin Muradbašić | Zabjelo | 2 |
95 | Matija Prelević | Zabjelo | 2 |
96 | Pavle Raičević | Zabjelo | 2 |
97 | Ognjen Batrović | Zeta | 2 |
98 | Ivan Đurović | Zeta | 2 |
99 | Aleksandar Krstović | Zeta | 2 |
100 | Bogdan Veljić | Zeta | 2 |
101 | Igor Burić | Zora Spuž | 2 |
102 | Marko Strugar | Zora Spuž | 2 |
103 | Nikša Drašković | Čelik | 1 |
104 | Andrija Goranović | Čelik | 1 |
105 | Petar Ćalić | Crvena stijena | 1 |
106 | Stefan Ivanović | Crvena stijena | 1 |
107 | Miloš Pejurić | Crvena stijena | 1 |
108 | Filip Radonjić | Crvena stijena | 1 |
109 | Nikola Radonjić | Crvena stijena | 1 |
110 | Nemanja Raspopović | Crvena stijena | 1 |
111 | Aleksa Tomašević | Crvena stijena | 1 |
112 | Aleksandar Vukadinović | Crvena stijena | 1 |
113 | Aleksandar Bošković | Drezga | 1 |
114 | Darko Rajković | Drezga | 1 |
115 | Đorđije Spahić | Drezga | 1 |
116 | Milovan Vlahović | Drezga | 1 |
117 | Edin Koljenović | Fans united | 1 |
118 | Pavle Kovačević | Fans united | 1 |
119 | Matija Miranović | Fans united | 1 |
120 | Andrija Mugoša | Fans united | 1 |
121 | Milić Popović | Fans united | 1 |
122 | Ferid Fetić | Ilarion | 1 |
123 | Filip Vukićević | Ilarion | 1 |
124 | Ervin Bojadžić | Karioke | 1 |
125 | Balša Drobnjak | Karioke | 1 |
126 | Dino Huremović | Karioke | 1 |
127 | Marko Kartal | Karioke | 1 |
128 | Vasilije Mijović | Karioke | 1 |
129 | Dimitrije Pejović | Karioke | 1 |
130 | Jagoš Šćepanović | Karioke | 1 |
131 | Luka Vučinić | Karioke | 1 |
132 | Vladimir Vujisić | Karioke | 1 |
133 | Matija Vukoslavović | Karioke | 1 |
134 | Jovan Dubljević | OFK Titograd | 1 |
135 | Takuto Hamazaki | OFK Titograd | 1 |
136 | Denis Krkanović | OFK Titograd | 1 |
137 | Vladimir Marović | OFK Titograd | 1 |
138 | Dominik Deda | Olympico | 1 |
139 | Demir Djoković | Olympico | 1 |
140 | Kadrija Đokaj | Olympico | 1 |
141 | Boris Novaković | Olympico | 1 |
142 | Bajram Adžović | Ribnica | 1 |
143 | Aleksandar Jovanović | Ribnica | 1 |
144 | Kristijan Junčaj | Ribnica | 1 |
145 | Mirko Miranović | Ribnica | 1 |
146 | Suad Mujak | Ribnica | 1 |
147 | Ajet Skenderović | Ribnica | 1 |
148 | Adin Škrijelj | Ribnica | 1 |
149 | Aleksandar Krivokapić | Zabjelo | 1 |
150 | Kazuki Mera | Zabjelo | 1 |
151 | Jovan Miladinović | Zabjelo | 1 |
152 | Dušan Radović | Zabjelo | 1 |
153 | Danilo Vujović | Zabjelo | 1 |
154 | Miloš Vukčević | Zabjelo | 1 |
155 | Bakir Dizdarević | Zeta | 1 |
156 | Jovan Đukić | Zeta | 1 |
157 | Božidar Antović | Zora Spuž | 1 |
158 | Ivan Perović | Zora Spuž | 1 |
Takmičenja
Regionalna liga Centar 23/24
# | Tim | Ut. | Pob. | Ner. | Por. | G+ | G- | GR | Bod. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zeta | 21 | 18 | 2 | 1 | 109 | 9 | +100 | 56 |
2. | OFK Titograd | 20 | 15 | 2 | 3 | 64 | 20 | +44 | 47 |
3. | Čelik | 19 | 12 | 3 | 4 | 62 | 19 | +43 | 39 |
4. | Zabjelo | 19 | 12 | 2 | 5 | 58 | 18 | +40 | 38 |
5. | Fans united (-3) | 21 | 11 | 2 | 8 | 63 | 41 | +22 | 32 |
6. | Crvena stijena | 21 | 10 | 2 | 9 | 45 | 34 | +11 | 32 |
7. | Ilarion | 19 | 9 | 3 | 7 | 42 | 33 | +9 | 30 |
8. | Drezga | 20 | 7 | 2 | 11 | 63 | 65 | -2 | 23 |
9. | Zora Spuž | 20 | 7 | 1 | 12 | 44 | 81 | -37 | 22 |
10. | Karioke | 18 | 5 | 1 | 12 | 27 | 76 | -49 | 16 |
11. | Ribnica | 19 | 2 | 0 | 17 | 17 | 103 | -86 | 6 |
12. | Olympico | 21 | 1 | 0 | 20 | 11 | 106 | -95 | 3 |
13. | Adria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14. | Polet Stars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |